kompava Yucca Shidigera 450 mg

1×120 cps, výživový doplnok

Značka: KOMPAVA

Obsahuje rad látok, ktoré sú z biochemického hľadiska charakterizované ako saponíny. Ich hlavným prínosom je detoxikačný účinok, ktorý sa prejavuje v celom organizme.

19,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: kompava Yucca Shidigera 450 mg 1×120 cps, výživový doplnok

X17453 ADC

Hlavný popis produktu

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu a tým napomáha k detoxikáxii organizmu.

Produkt je určený:
• pre osoby, ktoré potrebujú silnú očistu pre celý organizmus.
• pre osoby s vyššou hladinou cholesterolu.
• pre osoby so zanesenými stenami ciev.

Odporúčané dávkovanie
• Prvý týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu večer.
• Druhý týždeň: 2 kapsuly ráno na lačno a 2 kapsuly večer.
• Ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno aj večer.

Použitie
Kapsule zapite dostatočným množstvom vody. Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, minimálne 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.

Upozornenie
Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nesmie byť užívaný ľudmi s operovaným kĺbom a ľudmi, ktoré majú transplantovaní celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.