kompava Premium Colostrum

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: KOMPAVA

Prírodný zdroj látok posilňujúcich imunitu.

21,59
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: kompava Premium Colostrum 1×60 cps, výživový doplnok

X16894 ADC

Hlavný popis produktu

Kolostrum (mledzivo) je výnimočná nutričná látka, ktorá slúži ako prvá potrava všetkým cicavcom prvých pár hodín po narodení. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových látok, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, pomáha pri regenerácii svalov a upravuje trávenie. V období sezónnych alergií pomáha zmierňovať alergické prejavy ovplyvňovaním hladiny IgE v krvi.

Premium Colostrum obsahuje vysokokvalitné bovinné - kravské kolostrum, ktoré je vyrábané šetrným nízko-teplotným procesom, ktorý zabraňuje denaturácii (rozpadu) imunoglobulínov, ale zároveň zachováva vysokú mikrobiologickú kvalitu a bezpečnosť. Bovinné kolostrum obsahuje približne 20x väčšie množstvo imunitných a rastových faktorov ako ľudské kolostrum.

Produkt je vhodný:
• pri oslabenej imunite,
• v období zvýšeného výskytu vírusových a bakteriálnych infekcií,
• pri alergiách,
• na regeneráciu a tvorbu svalov,
• po operáciách,
• pri poruchách sliznice tráviaceho traktu.

Odporúčané dávkovanie
• Deti od 3 rokov: 1 kapsulu denne.
• Dospelí: 2 až 4 kapsule denne.

Použitie
Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Dôležité užívať na lačno, 30 minút pred jedlom. Pri malých deťoch je vhodné obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

Upozornenie
Vhodné pre deti od 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.