KolagenDrink ABSORB COLLAGEN

1×30 ks, morský kolagén

Bioaktívny morský trojzložkový lipozomálny kolagén z voľne žijúcich rýb Atlantiku. 100% prírodný. Bez prísad a príchutí.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,74
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KolagenDrink ABSORB COLLAGEN 1×30 ks, morský kolagén

X024382

Hlavný popis produktu

Absorb Collagen - výživový doplnok
Absorb Collagen je vo forme prášku a obsahuje bioaktívny morský kolagén typu I a III z voľne žijúcich rýb Atlantiku. Okrem toho obsahuje aj extrakt z chrupavky, typy kolagénov I, II, III a chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a lipozomálnu zmes pre maximálnu účinnosť. Výnimočný kolagén
Peptan Marine kolagén z voľne žijúcich morských rýb (s MSC certifikátom, ktorý zaručuje zodpovedné rybné hospodárstvo a udržateľný rybolov)
čistý prírodný extrakt z chrupavky, prirodzený zdroj kolagénov typu I, II, III a chondroitín sulfátu
kyselina hyalurónová
vitamín C
lipozomálna zmes, pre maximálnu absorpciu
30 prenosných dávok
bez prísad, farbív a sladidiel
100 % prírodný Zloženie (Zložka, ODD 1 vrecúško, RVH*): rybí hydrolyzovaný kolagén Peptan Marine (typ I, III) 2900 mg **, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100%, Colartix - extrakt z chrupavky (hovädzí hydrolyzovaný kolagén typ I, II, III a chondroitín sulfát) 50 mg **, kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 50 mg **, LipoCellTech™ lipozomálna patentovaná zmes: fosfolipidy kyseliny palmitoolejovej zo slnečnice 34,7 mg ** ODD - odporúčaná denná dávka *Referenčná výživová hodnota ** Nie je stanovená

Dávkovanie: Odporúčanú dennú dávku 3,12 g (1 vrecúško) zmiešajte s 200-300 ml vody, premiešajte a vypite.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Upozornenie o alergénoch: obsahuje ryby.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplotách 6-25 °C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.