Dodajte vašim vlasom znovu život a silu!

Posilňujúci balzam pre rednúce, unavené a oslabené vlasy im navracia život, lesk a hebkosť. Posilňuje štruktúru vlasov a zvyšuje tak odolnosť voči poškodeniu. 89 % zložiek prírodného pôvodu. Bez silikónov, parabénov a minerálnych olejov.

  • 85 % spotrebiteľov vníma silnejšie vlasy¹
  • 82 % spotrebiteľov vníma obnovenie vitality¹

Chinín je špeciálna aktívna látka známa povzbudzujúcimi účinkami. Získava sa z kôry stromu chinínovníka. Klorane stromy pestuje v Latinskej Amerike v súlade s okolitým ekosystémom. Aby bola rastlina zachovaná a nedochádzalo k odlesňovaniu, zberá sa a suší len kôra.

Patentované účinné prírodné zloženie

Chinín

Účinná molekula chinín má posilňujúci účinok a obmedzuje vypadávanie vlasov.

BIO plesnivec alpínsky

Krásna biela kvetina má antioxidačné vlastnosti a preukázaný účinok na rast vlasov.

Kofeín

Posilňuje ukotvenie vlasu. Patentovaná kombinácia chinínu a kofeínu prispieva k silnejším vlasovým korienkom.

Vitamíny skupiny B

Poskytujú výživu a podporujú mikrocirkuláciu.

Ako používať balzam s chinínom a BIO plesnivcom alpínskym

Tak často, ako je potrebné

1. Po umytí vlasov naneste na vlasovú pokožku a do dĺžok vlasov.

2. Nechajte pôsobiť 2 - 3 minúty

3. Opláchnite vlasy a vlasovú pokožku čistou vodou. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite.

Balzam využijete aj ako doplnok kúry proti vypadávaniu vlasov. Účinnosť a znášanlivosť radu s chinínom je dermatologicky testovaná. Bezpečné pre použitie počas tehotenstva a dojčenia.

youtube

Kompletná prírodná starostlivosť o slabé a vypadávajúce vlasy

Balzam na vlasy s chinínom a BIO plesnivcom alpínskym

Zvyšuje odolnosť vlasov proti lámaniu, posilňuje štruktúru vlasov a navracia im hebkosť a pružnosť.

Sérum s chinínom a BIO plesnivcom alpínskym

Spomaľuje vypadávanie vlasov a podporuje rast, až +3 000 nových vlasov za mesiac².

KERATINcaps

Dodáva nevyhnutné mikroživiny pre rast silných a zdravých vlasov.

Klorane je dokonalé spojenie vedy a rastlinného dedičstva

* Ex-vivo studie – test proti lámavosti vlasov na vlasových prameňoch po 12 aplikáciách balzamu. 1 000 ťahov kefou.

¹ Spotrebiteľský test – účinky vnímané medzi 73 subjektmi, ktoré používali kondicionér po dobu 36 dní.

² Priemerné výsledky na fototrichograme na 45 osobách s reakčným vypadávaním vlasov, 3 aplikácie týždenne po dobu 1 mesiaca.

SKU
X45797 ADC