KESEM Bahno z Mŕtveho mora

1×600 g, bahno z Mŕtveho mora

Značka: KESEM

Bahno z Mŕtveho mora KESEM je 100 % prírodné, dovezené priamo z Izraela a je to svetovo známy účinný všeliek. Má hĺbkovo čistiace účinky na pokožku, je vhodné pre citlivú pokožku a tiež na bolesti svalov a kĺbov. Pokožku dokáže hĺbkovo prekrviť a je známym pomocníkom v boji s reumou, artritídou, únavovými zlomeninami, ekzémami, psoriázou, a ďalšími. Môžete ho využiť aj na celulitídu alebo ako masku na tvár. Dobre sa nanáša a má veľmi praktické uzatvárateľné balenie.

Zľava 10 % pri nákupe nad 19,90 € Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: LETO1. Akcia platí iba 24. 7. do 23:59.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,96
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KESEM Bahno z Mŕtveho mora 1×600 g, bahno z Mŕtveho mora

X024803

Hlavný popis produktu

• 100% prírodné bahno z Mŕtveho mora
• Zanecháva pokožku dôkladne čistú
• Uľavuje od natiahnutého tela a boľavých kĺbov
• Zlepšuje stav pokožky a zjemňuje ju
• Hydratuje a vyživuje
• Má veľmi praktické uzatvárateľné balenie
• Dobre sa aplikuje
• Pomáha pri kožných a iných telesných problémov
• Je vhodný aj ako maska na tvár
• Obsahuje 40 minerálov z toho 12 jedinečných
• Produkt z Izraela

O PRODUKTE
Mŕtve more je najnižšie položené miesto na svete a tiež najbohatšie nálezisko prírodných minerálov nevyhnutných pre udržanie zdravého bunkového metabolizmu. Jedinečné vlastnosti prírodného čierneho bahna, ktoré sa nachádza v Mŕtvom mori sú známe úž tisícky rokov. Bahno z Mŕtveho mora obsahuje 40 minerálov ako je horčík, vápnik, draslík, chloridy, zinok, lítium, chróm, železo, jód, bárium.
Uvoľňuje telo a zanecháva úžasne oddýchnutý a príjemný pocit. Bahno z Mŕtveho mora ukľudňuje, ale zároveň tiež povzbudzuje a osviežuje pokožku.

PRE KOHO JE PRODUKT VHODNÝ
Použitie je odporúčane pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej a problematickej pokožky. Je vhodný pre ženy aj mužov, 100% prírodný, a teda bez parfumácie. Bahno z Mŕtveho mora ľudom pomáha taktiež pri kožných problémoch a je skvelý aj ako maska na tvár. Je ideálnou súčasťou domácnosti každého, kto má rád prírodné ošetrenie a rád si dopraje chvíľku relaxácie a uvoľnenia.

AKO BAHNO POMÁHA
Prírodné KESEM bahno je proste všeliek, ktorý pôsobí na rôzne problémy, od unavenej pokožky až po boľavé kĺby. Má veľmi priaznivé účinky na pokožku, veľmi dobre sa o ňu stará, čistí ju, absorbuje mastnotu i nečistoty, uvoľňuje telesnú námahu a zanecháva úžasne pokojný a príjemný pocit. Pravé izraelské bahno je vďaka svojmu obsahu viac než 40 druhov prírodných minerálov veľmi účinné, vhodné na bolesti svalov a kĺbov, reumu, artritídu, únavové zlomeniny, ekzémy, psoriázu, citlivú pokožku, celulitídu a prekrvuje pokožku do hĺbky.

NÁVOD NA POUŽITIE
Pred kúpeľom alebo sprchou naneste bahno (množstvo podľa potreby) na celé telo. Bahno nechajte pôsobiť na pokožke kým neuschne, na tele ho však nenechávajte dlhšie než 20 minút. Potom dôkladne opláchnite. Po takomto zábale sa odporúča použiť hydratačné telové maslo z Mŕtveho mora.
Pri celkovom ošetrení neodporúčame aplikovať na tvár. Vždy sa vyhnite kontaktu s očami a nenanášajte v blízkosti očí.
Pokiaľ by ste chceli bahno použiť ako masku na tvár, jemne ho naneste na tvár, vyhnite sa blízkosti očí a potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou alebo odstráňte pomocou vatového tampónu alebo jemnej hubičky.
Pred použitím si môžete bahno ohriať aj v mikrovlnnej rúre, ale POZOR, najprv dajte bahno do misky a až potom vložte do mikrovlnky.
Používajte podľa potreby, vždy však max. 1 denne.

V prípade, že by Vás pokožka po aplikácii produktu pálila, neľakajte sa, je to bežné a rýchlo to prejde. Prejavuje sa to pôsobením bahna z Mŕtveho mora na potrenom povrchu.INFORMÁCIE K BALENÍ
Balenie obsahuje 600g bahna z Mŕtveho mora. Toto množstvo stačí pre nanesenie na celé telo. Po otvorení je treba spotrebovať bahno do 12 mesiacov. Balenie je nutné poriadne uzavrieť aby nedošlo k prieniku vzduchu a jeho uschnutiu
UPOZORŇUJEME, že balenie bahna môže byť vzduchom ľahko zdeformované. Akonáhle odstránite ochrannú fóliu, tak sa nádoba narovná a získa späť svoj pôvodný tvar. Nejedná sa o poškodenie, ale o prírodné pôsobenie minerálov v uzavretej nádobe.

Hmotnosť: 600 g

SLOŽENÍ:
Silt (Dead Sea Mud), Phenoxyethanol

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.