JAMIESON MELATONÍN 1 MG

1×60 ks, výživový doplnok

Značka: JAMIESON

Rýchlo rozpustné tablety pod jazyk. Melatonín pomáha pri zaspávaní a prispieva k zmierneniu únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jetlag). Užívajte aspoň 1 mg Melatonínu tesne pred spaním.

8,49 ušetríte 2,00 €

Pôvodná cena 10,49 €, zľava 19%

Najnižšia cena pred zľavou: 8.28 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: JAMIESON MELATONÍN 1 MG 1×60 ks, výživový doplnok

X41784 ADC

Rýchlo rozpustné tablety pod jazyk. Melatonín pomáha pri zaspávaní a prispieva k zmierneniu únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu tesne pred spaním.

Každá tableta obsahuje:
Melatonín ...........................................................1 mg

Ďalej obsahuje: izomalt, krospovidón, zvýrazňovač chuti, rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: dospelí 1 tableta pred spaním. Neriaďte vozidlá a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití Melatonínu. O užívaní dlhšom ako 1 mesiac sa poraďte s lekárom.

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné, dojčiace ženy a malé deti. Neodporúča sa užívať súčasne s alkoholom, inými liekmi alebo výživovými doplnkami so sedatívnym účinkom. Poraďte sa s lekárom, ak užívate steroidy, antikoagulanciá, antikonvulzíva, lieky na krvný tlak, imunosupresíva, sedatíva, hypnotiká alebo psychotropné lieky, alebo, ak trpíte ochorením srdcovocievneho systému, chronickým ochorením obličiek, imunitného systému alebo pečene, depresiou alebo súvisiacim ochorením, astmou, diabetes alebo hypoglykémiou, hormonálnymi alebo záchvatovými poruchami alebo migrénami. Pri výskyte miernych tráviacich ťažkostí (nevoľnosť, zvracanie, kŕče) a/alebo zriedkavo alergických reakciách prerušte užívanie. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.