Institut Esthederm SUN INTO REPAIR CREME SPF50

1×50 ml, protivráskový krém na tvár

Protivráskový krém na tvár na ochranu pleti netolerujúci slnko s vysokou ochranou (SPF 50), ktorý znižuje citlivosť hyperreaktívnej pokožky a podporuje jej postupnú adaptáciu na slnko. Zároveň chráni pleť pred starnutím, spevňuje pokožku a pôsobí proti vráskam. Neparfémovaná krémovitá textúra pre optimálnu toleranciu.

53,38
Doprava zadarmo

O produkte: Institut Esthederm SUN INTO REPAIR CREME SPF50 1×50 ml, protivráskový krém na tvár

X023698

Hlavný popis produktu

ÚČINKY
Vysoká ochrana proti slnečnému žiareniu je posilnená veľmi účinnými, upokojujúcimi a protizápalovými látkami. Zvýšený podiel minerálnych filtrov v kombinácii s unikátnym prírodným filtrom, pongamiovým olejom s až neskutočnou škálou priaznivých účinkov, zaisťuje dokonalú toleranciu aj tou najcitlivejšou pokožkou. Celkovo potom unikátna receptúra umožňuje postupnejšiu adaptáciu intolerantnej, hyperreaktívnej pokožky na slnko. Pokožka je už dopredu pripravená a hyperreaktivita sa nestihne prejaviť. Alergické reakcie a precitlivenosť miznú.
Pevnosť a plnosť pokožky a dlhodobý protivráskový efekt má v receptúre na starosti patentovaná technológia REPAIR. Vďaka nej sa tvorí viac kvalitného kolagénu, elastínu a glykozaminoglykánov (napr. kys. hyalurónové) a zároveň táto technológia bráni ich poškodzovaniu. V pokožke teda stúpa celkové množstvo usporiadaného "stavebného materiálu".
Patentovaná ochrana proti negatívnym vplyvom slnečného žiarenia GLOBAL CELLULAR PROTECTION zaisťuje cielený antioxidačný a ochranný účinok a tým zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného pôsobenia voľných radikálov. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, čo je výbornou prevenciou vzniku akéhokoľvek podráždenia či reakcie. Celkovo je potom pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia.
Patentovaná technológia CELLULAR WATTER dodáva pokožke energiu, pre ňu prirodzené minerály a ďalšie potrebné látky. Bojuje s voľnými radikálmi, a tým aj s predčasným starnutím pokožky.

PRE KOHO
Pokožka s intoleranciou alebo alergiou na slnko a vráskami. Fototyp I (veľmi svetlá pokožka), tehotné ženy, osoby po liečbe s rizikom fotosenzitívnej reakcie (antibiotiká, kortikoidy...).

VÝSLEDOK
Pleť je adaptovaná na slnko, bez hyperreaktivity, alergické reakcie miznú. Je trvalo krásne upokojená, dostatočne hydratovaná. Vrásky a jemné linky sú vyhladené, viditeľne miznú.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.