Institut Esthederm Excellage Fine Balm 50 ml

1×50 ml, krémový balzám proti vráskam

EXCELLAGE BALM je komplexnou starostlivosťou pracujúcou nielen na zvýšení hustoty pleti, minimalizácii vrások, kvalitnej výžive, žiarivosti a antioxidačnej ochrane pleti, ale najmä na medzibunkovej komunikácii.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
112,00
Doprava zadarmo

O produkte

X52085

Nový EXCELLAGE BALM je objímajúci a zamatový, vyživuje, chráni a posilňuje kožnú bariéru veľmi suchej pokožky. Je vytvorený z polopevných oleokryštálov v lamelárnych dvojvrstvách, čím napodobňuje štruktúru epidermis. Po aplikácii na pokožku sa textúra produktu zmení na zamatovo olejovú a poskytne tak bohatý a zamatový finiš. Vysoko kvalitný a cenný kaméliový olej je zberaný raz ročne na kórejskom ostrove Jeju, ktorý je zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Je obzvlášť bohatý na kyselinu olejovú (omega-9 mastnú kyselinu) a intenzívne vyživuje pokožku, zlepšuje súdržnosť epidermálnych buniek a poskytuje bohatý a zmyselný pocit. Trio rastlinných voskov z jojoby (so zložením podobným kožnému mazu), mimózy (jemný a ochranný) a slnečnice (vyživujúce) je schopné absorbovať až 6-násobok svojej váhy vo vode.

Pri aplikácii na pokožku tento vosk vytvorí jemný a hodvábny závoj, ktorý ju chráni pred dehydratáciou tým, že obnovuje kožnú bariéru a mikroreliéf. Polyoly, vybrané pre svoju vysokú zvlhčujúcu schopnosť, udržujú pokožku hydratovanú až po dobu 8 hodín po aplikácii.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.