Institut Esthederm ADAPTASUN EAU SOLAIRE

1×150 ml, opaľovacia voda pre silné slnko

Prvá dvojfázová slnečná voda Institut Esthederm *** (zodpovedá SPF 30) s patentom CELLULAR WATER, ktorý zachováva mladistvosť pleti na slnku a technológií ADAPTASUN, ktorá optimalizuje mechanizmy pokožky a urýchľuje ho prirodzené opálenie. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pleť pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pleti zdravý lesk.

Darček k nákupu s Dr. Max CLUB. Pri nákupe 2 ks vybraných produktov značky Esthederm, získate Esthederm sprej na tvár a telo, 150 ml, ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

61,79
Doprava zadarmo

O produkte: Institut Esthederm ADAPTASUN EAU SOLAIRE 1×150 ml, opaľovacia voda pre silné slnko

X020726

Hlavný popis produktu

Patentovaná technológia ADAPTASUN stimuluje a posilňuje prirodzené, rovnomerné opálenie pokožky pre rýchlejší, dlhotrvajúci a intenzívnejší výsledok. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentácie. Patentovaná ochrana pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. GLOBAL CELLULAR PROTECTION poskytuje cielený antioxidačný a ochranný účinok, čím zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného vystavenia voľným radikálom. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, ktorá je vynikajúcou prevenciou akéhokoľvek podráždenia alebo reakcie. Celkovo je pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia. Vďaka patentu BUNKOVÁ VODA zachováva mladistvosť pokožky na slnku. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pokožku pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pokožke zdravý lesk.

ÚČINOK:

Patentovaná technológia ADAPTASUN stimuluje a posilňuje prirodzené, rovnomerné opálenie pokožky pre rýchlejší, dlhotrvajúci a intenzívnejší výsledok. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentácie. Patentovaná ochrana proti negatívnym vplyvom slnečného žiarenia GLOBAL CELLULAR PROTECTION zaisťuje cielený antioxidačný a ochranný účinok a tým zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného pôsobenia voľných radikálov. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, čo je výbornou prevenciou vzniku akéhokoľvek podráždenia či reakcie. Celkovo je potom pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia. S patentom CELLULAR WATER zachováva mladistvosť pleti na slnku. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pleť pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pleti zdravý lesk.PRE KOHO:

Pre normálnu pokožku bez pigmentácií. Pre vystavenie silnému slnku (hore, more, trópy) alebo dlhodobej expozícií.APLIKÁCIA:

Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne aplikujte na suchú alebo vlhkú pokožku na tvár, telo i vlasy 20 min pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny, po plávaní, po utretí ručníkom alebo pri športe.VÝSLEDOK:

Pokožka sa rýchlejšie adaptuje na slnko, intenzívnejšie a zdravo sa opáli, bez spálenia, bez pocitu zaťaženej kože. Pokožka získava nádhernú zlatistú farbu a hodvábny povrch.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.