Imunoglukan P4H SynBIO Multipack

1×1 set

Výživový doplnok, štvorkombinácia účinných látok.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

47,59
Doprava zadarmo

O produkte: Imunoglukan P4H SynBIO Multipack 1×1 set

X43330 ADC

Výživový doplnok, štvorkombinácia účinných látok. Obsahuje Imunoglukan®, synbiotickú kombináciu fruktooligosacharidov a zmes 5 životaschopných bakteriálnych kultúr štvrtej generácie Duolac TM a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

1 kapsula obsahuje: Imunoglukan® 100 mg (RVH*neurčená), vitamín C 100 mg (125% RVH*); 2,5.109 lyofilizovaných bakteriálnych kultúr (Bifidobacterium lactis BL2, Lactobacillus acidophilus LH5, Bifidobacterium bifidum BF2, Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1), fruktooligosacharidy 50 mg.

*RVH– referenčná výživová hodnota.

Kapsula je rastlinného pôvodu. Neobsahuje glutén.

Balenie, set : 10 x (1x10CPS)

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne, najlepšie nalačno, vhodné aj na dlhodobé užívanie. Kapsula sa prehĺta vcelku, ale v prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi alebo užívajúci imunosupresíva. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.  Uchovávať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu pri teplote 5°C - 25°C. Chrániť pred vlhkom a priamym slnečným svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.