Iberogast perorálny roztok

1×100 ml, perorálny roztok

Značka: IBEROGAST

Iberogast patrí medzi lieky na trávenie a zároveň je to tzv. fytofarmakum, bylinný liek. Uľavuje od bolesti žalúdka alebo brucha, nadúvania, nevoľnosti, pocitu plnosti alebo kŕčov v bruchu. Je dôležité vedieť, že jednotlivé ťažkosti spolu často navzájom súvisia a ľudia potom môžu trpieť niekoľkými symptómami naraz. Preto nie div, že hľadajú účinnú úľavu. Tú môžu nájsť práve v lieku Iberogast, ktorý vďaka svojmu komplexnému pôsobeniu prináša úľavu od celého radu príznakov. Je vhodný aj na liečbu dráždivého čreva!

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Iberogast perorálny roztok 1×100 ml, perorálny roztok

31895 ADC

Popis

Iberogast. 1 bylinný liek na 6 tráviacich problémov.

Hľadáte, čo na bolesť brucha, kŕče alebo nevoľnosť? Ak vás trápia tráviace ťažkosti, viete, že môžu byť bolestivé a nepríjemné. Bohužiaľ, nie vždy majú organickú príčinu známe ochorenie. Medzi obvyklé tráviace ťažkosti patria bolesti brucha, bolesti žalúdka, kŕče v bruchu, pocit plnosti a ťažkosti, nadúvanie a nevoľnosť.

U mnohých ľudí sa tieto ťažkosti vracajú často alebo u nich nikdy celkom nezmiznú. Môžu spolu navzájom súvisieť, takže ľudia môžu trpieť celým radom príznakov naraz. Zlé trávenie má celkovo negatívny dopad na to, ako sa človek cíti, a na kvalitu života.

 

 

 

Liek Iberogast efektívne uľaví od rôznych tráviacich ťažkostí (označovaných tiež ako syndróm dráždivého žalúdka a dráždivého čreva). Jeho unikátnosť spočíva vo vyváženom obsahu výťažkov z rôznych častí 9 bylín (iberky horkej, lastovičníka, sladkovky, pestreca mariánskeho, mäty piepornej, medovky, rasce, rumančeka, archangeliky lekárskej). Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je vhodný ako liek na bolesť brucha, kŕče v bruchu, nadúvanie, bolesti žalúdka alebo nevoľnosť.

Môžete si ho, vzhľadom na jeho mierne horkastú chuť, rozmiešať v malom množstve vody. Na rôzne tráviace ťažkosti stačí užiť jeden liek Iberogast!

 

Výhody

Iberogast. 1 bylinný liek na 6 tráviacich problémov:

  • Bylinný liek na trávenie
  • Uľaví od jednej či viac tráviacich ťažkostí naraz, je možné ho použiť na konkrétny alebo aj viac tráviacich problémov
  • Vhodný aj pre celiatikov, diabetikov a ľudí s laktózovou intoleranciou alebo pre ľudí s alergiou na bielkovinu kravského mlieka
  • 3 veľkosti balenia: 20 ml vydrží takmer na týždeň, 50 ml takmer na 17 dní, 100 ml takmer na 33 dní (pri pravidelnom používaní, dávkovanie pre dospelého)

Užitie

Dávkovanie:

  • Dospelí a dospievajúci od 12 rokov: 3-krát denne 20 kvapiek.

Spôsob podania: Prípravok sa má vypiť s malým množstvom vody pred alebo pri jedle. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Špecifiká

Iberogast vďaka svojmu unikátnemu zloženiu uľavuje od prejavov funkčnej dyspepsie (bolesti brucha, kŕče v bruchu, nadúvanie, podráždený žalúdok, bolesti žalúdka) a syndrómu dráždivého čreva. Iberogast je bylinný liek zložený z výťažkov z rôznych častí 9 bylín: iberky horkej, lastovičníka, sladkovky, pestreca mariánskeho, mäty piepornej, medovky, rasce, rumančeka, archangeliky lekárskej.

Iberogast má bylinnú chuť. Niekomu chutí aj trochu horkasto. Táto chuť pochádza z výťažkov z liečivých bylín, vďaka ktorým je Iberogast účinný. Chuť je však subjektívna rôzni ľudia ju budú v prípade Iberogastu vnímať odlišne. Pravdepodobne budete schopní rozpoznať celý rad týchto zložiek podľa ich vlastnej výraznej chuti napr. sladkovky a rumančeka. Niektoré z bylín v Iberogaste obsahujú horké látky.

Ďalšie informácie

Lehota použiteľnosti: 100 ml 2 roky, 50 ml 2 roky, 20 ml 18 mesiacov. Po otvorení: 8 týždňov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Neuchovávajte v chladničke alebo v mrazničke. Zakalenie a prípadné zrazeniny v roztoku neovplyvňujú účinok lieku. Pred použitím potriasť.

Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov lieku a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Iberogast® je liek na vnútorné použitie. Liek je zložený z kvapalných extraktov rôznych častí bylín. Neodporúča sa podávať deťom mladším ako 12 rokov!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.