Hygienický odstraňovač škvŕn EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, odstraňovač škvŕn

Značka: CLEANEE

Prírodné hygienického odstraňovača škvŕn zloženia zaručuje skvelé výsledky pri boji s nečistotami. Šetrný a bezpečný k pokožke aj prírode. Antioxidačné a dlhodobé hygienické účinky.

4,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hygienický odstraňovač škvŕn EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, odstraňovač škvŕn

X005877

Hlavný popis produktu

Hygienický prírodný čistiaci prostriedok zložený výhradne z prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom a navyše skvelými čistiacimi schopnosťami. Prípravok si skvele poradí s nežiaducou špinou a odolnými škvrnami na všetkých textilných materiáloch. na nečistoty biologického pôvodu - blato, krv, kečup, detskú výživu a iné pigmentové, ťažko odstrániteľné škvrny.Účinne eliminuje nežiaduce pachy.Je biodegradovateľný, šetrný a bezpečný k pokožke aj k prírode.Obsahuje prírodné saponíny a tenzidy, čím dosahuje vynikajúce čistiace schopnosti. na zvieratách.V čom je ECO hygienický ODSTRAŇOVAČ ŠKVRN výnimočný?

- odstraňuje škvrny od jedla

- odstraňuje škvrny od blata

- odstraňuje škvrny od krvi a ďalších nečistôt

- ekologický

- dlhodobé hygienické účinky

- antioxidačné účinky

- plne rozložiteľný v prírode

- vegánsky produkt - získal certifikát V-label veganAko prípravok používať?

Pred použitím pretrepte. Odstraňovač škvŕn aplikujte na znečistenú oblasť. Nechajte chvíľu pôsobiť (prípadne narušte mechanicky nečistoty pomocou kefky či hubky) a opláchnite vodou alebo vyperte na bežný prací cyklus.Z čoho je CLEANEE odstraňovač škvŕn vyrobený?

Obsahom odstraňovača škvŕn je voda, karanja olej (olej z indického buku), ľanový olej, slnečnicový olej, repkový olej, bio morská soľ, výťažok z cukrovej trstiny, kyselina askorbová, kokosový olej. Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky, umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.Ako prírodný odstraňovač škvŕn skladovať?

Skladujte pri teplotách 15–30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, môže preto pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti. Uchovávajte v pôvodných obaloch. Prázdne obaly sú recyklovateľné.Aké veľké je balenie?

500 ml s rozprašovačom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.