Hyaluron N-Medical 100% čistá kyselina hyalurónová

1×100 ml, výživový doplnok

Značka: N-MEDICAL

Výživový doplnok vo forme roztoku. Obsahuje vysokú koncentráciu farmaceuticky spracovanej kyseliny hyalurónovej o rôznych molekulových hmotnostiach, čo zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok produktu.

113,99
Doprava zadarmo

O produkte: Hyaluron N-Medical 100% čistá kyselina hyalurónová 1×100 ml, výživový doplnok

X38393 ADC

Hlavný popis produktu

Každý mililiter prípravku obsahuje 20 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej.

Stlačte gumovú časť pipety a naberte do nej roztok. Nedotýkajte sa sklenenej časti pipety, držte ju len za vrchnú gumovú časť! Nenamáčejte pipetu do iných tekutín! Pipetu je možné v prípade znečistenia umyť prúdom tečúcej pitnej vody.
Dôkladne rozmiešajte 1 ml (13 kvapiek) v pohári čistej vody alebo džúsu a vypite 1x denne pred jedným z hlavných jedál. 
Na miešanie v nápoji nepoužívajte pipetu! Nemiešajte prípravok s alkoholom alebo horúcimi nápojmi.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosah detí. Výrobok dôkladne zavrite po každom použití. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Po otvorení uchovávajte v chladničke. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia. 

Informácia od dodávateľa *

Hyaluron N-Medical je unikátne vyvinutý prípravok vo forme roztoku pre vnútorné užívanie. Hyaluron N-Medical je vysoko kvalitný produkt, vyrobený zo 100 % čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové v Českej republike. Hyaluron N-Medical obsahuje vysokú koncentráciu farmaceuticky spracovanej kyseliny hyalurónovej o rôznych molekulových hmotnostiach, čo zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok produktu. Každý mililiter Hyaluron N-Medical obsahuje až 20 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Hyaluron N-Medical hydratuje pokožku, kĺby, tkanivá a celý organizmus smerom zvnútra von (inside-out). Hyaluron N-Medical so svojou vysokou absorpčnou schopnosťou môže byť veľmi prospešný aj pri komplikovaných problémoch. Kyselina hyalurónová (HA) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, sliznicových a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, synoviálnej tekutine všetkých kĺbov, pokožke a v miestach jej degradácie t.j. v pečeni a pankrease. S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda a je vhodné ju dopĺňať. 
Hlavné prínosy sú: hydratácia pokožky a kĺbov, zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky. 
Kyselina hyalurónová nepomáha len v estetickej medicíne ale tiež v ortopédii, gynekológii, oftalmológii, a dalších medicínskych odboroch.
Kyselina hyalurónová je tiež vhodná pri doplnení terapie pri:

  • Korekcii vrások
  • Zvýšení celkového objemu kože
  • Odstránení akné
  • Obnovení farby a lesku tenkej a matnej pokožky

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.