HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK® broskyňa-marhula

1×250 g, mliečna kaša

Značka: HIPP

Prvá mliečna kaša PRAEBIOTIK® s broskyňou a marhuľou je ideálnym príkrmom na obdobie prikrmovania a objavovania nových chutí u vášho dieťaťa. Kaša je bezlepková a neobsahuje žiadne pridané cukry (iba prirodzene sa vyskytujúce cukry, nie sladené alebo dosladzované ovocnými koncentrátmi). Má veľmi jemnú konzistenciu a lahodnú chuť. Je vhodná pre deti od 4 rokov. / 6 mesiacov ako doplnok k dojčeniu alebo umelému mlieku. Kašu možno pripraviť veľmi jednoducho zmiešaním s prevarenou vodou určenou pre dojčatá.

Varianty podľa príchute
5,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK® broskyňa-marhula 1×250 g, mliečna kaša

X000656

Hlavný popis produktu

Kaša je bezlepková a neobsahuje pridané cukry (iba prirodzene sa vyskytujúce cukry, nie sladené alebo sladené ovocnými koncentrátmi). Má veľmi jemnú konzistenciu a lahodnú chuť. Je vhodná pre deti od 4 rokov. / 6 mesiacov ako doplnok k dojčeniu alebo umelému mlieku. Kaša sa pripravuje veľmi jednoducho zmiešaním s prevarenou vodou určenou pre dojčatá.
Vlastnosti:

Bez lepku, umelých aróm, farbív, pridaného cukru a pridaných látok
Jednoduchá príprava

Zloženie:

Ryžová múka 30 %, mliečna srvátka, sušené odstredené mlieko 13 %, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový), kukuričná múka 7 %, galaktooligosacharidy z laktózy (z mlieka), broskyňové vločky 2,9 % (broskyňové pyré, ryžová múka), sušená marakujová šťava (marakujová šťava, maltodextrín), sušený marhuľový prášok 1,5 % (marhuľová dužina, maltodextrín), uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová (vitamín C), fosforečnan železitý, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, cholekalciferol (vitamín D). Vzťahuje sa na sušený stav potraviny.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.