HiPP BIO KINDER Banán Pomaranč Hruška Mango Ryža

1×120 g, ovocno-obilný príkrm, 12m+

Značka: HIPP

Chcete, aby mal váš malý športovec silu a energiu? Siahnite po ovocných vrecúškach HiPP BIO SPORT. Vďaka banánu a cereáliám obsahujú viac uhľohydrátov, tie rýchlo a efektívne doplnia energiu po hraní a cvičení. Kapsičky HiPP Sport sú ideálne pre aktívne deti a malých športovcov. HiPP ovocné kapsičky sú bez pridaného cukru a nie sú dosladzované ani ovocnými koncentrátmi. Sú vyrobené z ovocia tej najvyššej BIO kvality.

1,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP BIO KINDER Banán Pomaranč Hruška Mango Ryža 1×120 g, ovocno-obilný príkrm, 12m+

X45258 ADC

Hlavný popis produktu

Ovocno-obilný príkrm pre malé deti od 1. roku. Pasterizovaný. Bezgluténový. 

Zloženie: ovocie* 96 % (banány* 38 %, pomarančová šťava* z koncentrátu 26 %, hrušky* 21 %, mango* 11 %), ryžová múka* 4 %, antioxidant: kyselina L-askorbová.  *z ekologického poľnohospodárstva.

Spôsob použitia

Potravina na priamu konzumáciu. V závislosti na veku dieťaťa použite na kŕmenie lyžičku alebo ponúknite na tanieri. Nespotrebovanú časť uzavrite, uchovajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín.

Upozornenie: Výrobok opustil výrobný závod v neporušenom stave. Presvedčte sa prosím pred použitím, že balenie zostalo neporušené. Venujte pozornosť konzumácii a pravidelnej zubnej hygiene. Nie je určené na hranie. Skladujte v suchu a tme pri izbovej teplote. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.