KONSKÁ MASŤ S KONOPOU hrejivá

1×90 ml, masť

Konská masť s konopou je vhodná na masáž pokožky pri natiahnutom chrbte a kĺboch a na zmiernenie svalovej únavy po športe či fyzickej námahe. Balzam rýchlo vyvoláva intenzívne osvieženie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok, a tým urýchľuje rekonvalescenciu.

4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KONSKÁ MASŤ S KONOPOU hrejivá 1×90 ml, masť

X002140 ADC

Konská masť s konopou je vhodná na masáž pokožky pri natiahnutom chrbte a kĺboch a na preventívne prehriatie pred fyzickou záťažou. Balzam rýchlo vyvoláva intenzívne prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok, a tým urýchľuje rekonvalescenciu. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Na určené miesto sa aplikuje také množstvo gelu, aké pokožka absorbuje a jemne sa vmasíruje. Gél sa nanáša na čistú pokožku. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť.

Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Zabráňte styku s očami, sliznicami a poranenou kožou. Pri použití v oblasti kŕčových žíl nemasírujte, ale iba zľahka potierajte. Veľmi intenzívne začervenanie pokožky je však prirodzené a je prejavom žiaduceho prekrvenia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.