HELIA-D CELL CONCEPT 45+ Protivrás.krém nočný

1×50 ml

Značka: HELIA-D

Extrakt z kmeňových buniek orchidey zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky. Krém zlepšuje tvorbu kolagénu a eslatínu v pokožke a regeneráciu fibroblastových buniek.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
10,49
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: HELIA-D CELL CONCEPT 45+ Protivrás.krém nočný 1×50 ml

X52927

Hlavný popis produktu

Extrakt z kmeňových buniek orchidey zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky. Krém zlepšuje tvorbu kolagénu a eslatínu v pokožke a regeneráciu fibroblastových buniek. Retinol poskytuje viacúrovňovú ochranu pred predčasným starnutím pokožky.

Zohráva mimoriadne dôležitú úlohu pri udržiavaní mladosti pokožky, spomaľuje stratu kolagénu a stimuluje tvorbu nových vlákien spojivového tkaniva v hlbších vrstvách pokožky, vďaka čomu je vaša pleť mladistvá a pevná. GladbackTM je viacúčelová aktívna zložka na rastlinnej báze, ktorá zlepšuje plnosť a pevnosť pokožky, stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, zlepšuje syntézu kolagénu typu 4 a stabilitu pokožky a znižuje vznik vrások. Marhuľový olej zabraňuje starnutiu pleti a zároveň ju revitalizuje a zjemňuje. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré prirodzene regenerujú pokožku a vyhladzujú spojivové tkanivá. Lipogard obno-vuje obsah lipidov v bariérovej vrstve pokožky, takže sa vaša pokožka stáva pevnejšou a tonizovanejšou.

Hydroveg®R poskytuje rýchlejšiu hydratáciu. Vitamín E chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnka, zabraňuje jej predčasnému starnutiu, zlepšuje regeneráciu buniek a redukuje hĺbku vrások. Ďalšie cenné rastlinné prísady (bambucké maslo, olej z nechtíka, olej z jadierok hrozna) majú zjemňujúci a regeneračný účinok. Vitamín E a Provitamín B5 a SPF 15 UVA/UVB filter poskytujú aktívnu ochranu pleti pred škodlivými účinkami životného prostredia a slnečného žiarenia. Použitie Každý večer nanášajte krém rovnomerne na čistú pokožku, vyhnite sa oblasti očí a krúživými pohybmi ho masírujte do pokožky.

Výsledky: Pravidelné používanie znižuje hĺbku vrások a vaša pokožka bude hladšia, pevnejšia a mladšia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.