Health link Chlorella Japan s kolagénom

1×250 tbl, chlorella s kolagénom

Japonská sladkovodná riasa Chlorella vulgaris obsahuje esenciálne aminokyseliny a je bohatým zdrojom bielkovín a chlorofylu.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Health link Chlorella Japan s kolagénom 1×250 tbl, chlorella s kolagénom

X16164

Hlavný popis produktu

Chlorela vulgaris patrí medzi najstaršie formy rastlinného života na Zemi. Táto sladkovodná jednobunková riasa je najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu, minerálov, vitamínov a ďalších bioaktívnych látok, ktoré pôsobia blahodarne na celý ľudský organizmus.

Čím je chlorela prospešná: Chlorella Japan pochádza z chránenej prírodnej oblasti súostrovia Okinawa, jednej z najčistejších oblastí našej planéty. Vďaka vysokému množstvu bioaktívnych látok s antioxidačnými účinkami pôsobí ako prírodný antioxidant. Chlorella sa často používa na detoxikáciu organizmu, kde pomáha pri odstraňovaní škodlivých látok a ťažkých kovov z organizmu. Okrem toho, prirodzene zvyšuje hladinu antioxidantu glutathiónu, ktorý eliminuje výskyt voľných radikálov v tele. Chlorella je taktiež výborným doplnkom na posilnenie imunitného systému. Ďalej prečisťuje celý organizmus a veľmi pozitívne pôsobí na črevnú mikroflóru, ktorá je dôležitá na vstrebávanie živín a správne zažívanie. Chlorella má taktiež vplyv na tvorbu červených krviniek a hemoglobínu a celkovú regeneráciu organizmu. Vďaka rastovému faktoru CGF, ktorý chlorella obsahuje, dokáže rýchlo obnovovať poškodené bunky organizmu. Tým podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a aj k duševnej pohode. Chlorella je ďalej bohatá na minerálne látky, ktoré svojím zásaditým pôsobením znižujú prekyslenie organizmu. Kyslosť organismu je spôsobená predovšetkým konzumáciou nezdravej rafinovanej stravy chudobnej na minerálne látky (napríklad cukor, sladkosti, limonády, živočíšne tuky a ďalšie priemyslovo spracovávané potraviny). Prekyslený organizmus je potom náchylný na napadnutie rôznymi patogénnymi baktériami, vírusmi, kvasinkami či plesňami, ktoré majú v tomto prostredí ideálne podmienky pro ich rast a množenie a tým môžu vyvolať rôzne zdravotné problémy.

Čo v sebe chlorella skrýva: Chlorella poskytuje širokú škálu dôležitých mikroživín a bioaktívnych látok, ktoré sú prospešné pre Vaše zdravie. Zo všetkých živých organizmov na Zemi obsahuje najviac chlorofylu. Toto zelené fotosyntetické farbivo podporuje produkciu hemoglobínu, prenos kyslíka, pôsobí blahodarne na regeneráciu organizmu a spomaľuje proces starnutia. Chlorofyl pomáha taktiež zvýšiť kvalitu a množstvo červených krviniek. Chlorella sa ďalej vyznačuje vysokým obsahom rastového faktoru CGF (Chlorella Growth Factor), ktorý je považovaný za základnú zložku Chlorelly. CGF vzniká behom intenzívnej fotosyntézy a umožňuje rýchly rast riasy. Obsahuje radu dôležitých vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín a ďalších zložiek, ktoré podporujú regeneráciu tkanív, hlavne rast a delenie buniek. CGF rovnako stimuluje tvorbu leukocytov a tým podporuje imunitný systém. Vedeckými štúdiami bolo taktiež dokázané, že pozitívne ovplyvňuje rast črevnej mikroflóry. Chlorella obsahuje kompletný proteín so všetkými základnými esenciálnymi aminokyselinami, ďalej sacharidy, minerály, vitamíny, beta karotény, luteín, enzýmy, nukleové kyseliny, mastné kyseliny a vlákninu. Pre koho je chlorella prospešná: Chlorella Japan je vynikajúcim doplnkom pre osoby s oslabenou imunitou, pri rekonvalescencii, alebo taktiež pre osoby pracujúce v znečistenom prostredí. Vďaka vysokému obsahu kompletného proteínu a všetkých aminokyselín je vhodná pre športovcov a vegetariánov. Chlorella Japan s pridaným kolagénom a vitamínom C. Kolagén je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Je dôležitou a nevyhnutnou súčasťou kostí, chrupaviek, väzov, šliach a kože. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí, zubov a kože. Doporučené dávkovanie: 2 × denne 6–10 tablet 15 minút pred jedlom zapiť pohárom vody. Informácie sú platné v prípade užívania 20 tabliet denne (4 g). Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy, nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určený deťom do 10 rokov. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Zloženie: sladkovodná riasa Chlorella vulgaris (88 %), rybí kolagén (10 %), vitamín C (L-askorbová kyselina 0,5 %), protispekavé látky: fosforečnan vápenatý.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.