Healsea® BABYKIDS nosový sprej, 20 ml

1×20 ml, 100% prírodný nosový sprej

Značka: GENERICA

100% prírodné nosové spreje Healsea® ako jediné na trhu obsahujú unikátne morské postbiotikum Symbiofilm®, ktoré znižuje priľnutie vírusov a baktérií na nosovú sliznicu a znižuje tvorbu biofilmu. Healsea® BABYKIDS vhodný od 2 rokov obsahuje Symbiofilm® a izotonický soľný roztok. Čistí a zvlhčuje nos pri prechladnutí a nádche, odstraňuje infekčné látky a alergény.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
6,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Healsea® BABYKIDS nosový sprej, 20 ml 1×20 ml, 100% prírodný nosový sprej

P4875A ADC

Zdravotnícka pomôcka. 

Nosový sprej určený pre deti od 2 rokov na čistenie a zvlhčenie nosa pri prechladnutí a nádche. Obsahuje izotonický soľný roztok zmiešaný s extraktom Symbiofilm®, ktorý bol izolovaný z morskej biosféry.

Nosový sprej je ideálne riešenie pre deti s prechladnutím alebo nádchou, ktoré čistí nosovú dutinu a odstraňuje alergény a infekčné agensy. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Podáva sa deťom za pomoci dospelej osoby. 1 alebo 2 vstreky 2x denne do každej nosovej dierky po dobu 10 dní alebo podľa odporúčania lekára alebo lekárnika.

Upozornenie: Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na jednu alebo viacero zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 10 dní, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Z hygienických dôvodov a aby sa zabránilo prenosu patogénnych agensov, ktoré by mohli byť v kontakte s aplikátorom, môže fľašu používať iba jedna osoba.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.