H&S Men ultra S 360ml Sport fresh

1×360 ml, šampón

Šampón proti lupinám: Účinne bojuje s lupinami, svrbiacou, mastnou a suchou pokožkou hlavy (svrbenie spojené s lupinami) Až 72 hodinová ochrana proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní) Šampón Sport fresh pre celkovú starostlivosť naplnený povzbudzujúcim mentolom pre ultra čistú pokožku hlavy a poddajné vlasy Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a s antioxidantmi pre jemnú starostlivosť a na každodenné použitie Na všetky typy vlasov. Svetová značka č. 1 medzi šampónmi (výpočet spoločnosti P&G na základe predaja šampónov)

9,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: H&S Men ultra S 360ml Sport fresh 1×360 ml, šampón

X001752

Hlavný popis produktu

Šampón proti lupinám Head & Shoulders Men Ultra pomáha chrániť pokožku hlavy pred svrbením, mastením a vysúšaním a poskytne vám až 72 hodín ochrany proti lupinám a skvelo vyzerajúce vlasy bez lupín (svrbenie spojené s lupinami, viditeľné lupiny, pri pravidelnom používaní).

Zvoľte si Men Ultra Šampón Sport fresh pre celkovú starostlivosť naplnený povzbudzujúcim mentolom pre ultra čistú pokožku hlavy a poddajné vlasy.

Zloženie tohto šampónu pre mužov je dermatologicky testované, s vyváženým pH a antioxidantmi pre jemnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy a je vhodný na každodenné použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.