Fytofontana GYNTIMA FYTOPROBIOTICS

1×60 cps, probiotiká pre ženy

Značka: GYNTIMA

Gyntima Fytoprobiotics kapsule sú výživový doplnok s probiotickým účinkom, špeciálne vyvinuté pre ženské telo s dvojitým efektom.

11,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Fytofontana GYNTIMA FYTOPROBIOTICS 1×60 cps, probiotiká pre ženy

X015510 ADC

Výživový doplnok. Produkt pozostáva z kombinácie bakteriálnych kmeňov, ktoré prežívajú prechod cez tráviaci trakt a môžu úspešne prechádzať do vaginálneho prostredia. Obsahuje bakteriálne kmene Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a extrakt plodu pomarančovníka horkého.  

Kombinácia Lactobacillus rhamnosus a Lactobacillus acidophilus (1,47 mld CFU / v dennej dávke) umožňuje ženám podporovať prirodzenú rovnováhu vaginálnej mikroflóry. 

Zloženie 1 kapsuly: extrakt plodu pomarančovníka horkého (Citrus aurantium)- obsahuje synefrín <1,30 mg, hesperidín 1,30-2,60 mg, protihrudkové činidlo: stearan horečnatý, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, želatina, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčaná denná dávka: 2x denne 1 kapsula, ideálne s jedlom alebo po jedle. Pri súčasnom užívaní antibiotík, je potrebné nechať od nich aspoň dvojhodinový odstup.
Pre optimálnu účinnosť sa odporúča užívať po dobu minimálne 2-3 mesiace. Najprospešnejšie pre dlhodobú spokojnosť je opakované užívanie viackrát ročne.

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote 4 °C až 25 °C, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Po otvorení uchovávajte prípravok v chladničke.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.