Gymbeam vitamin d3+k1+k2 bez prichute 120cps

120 kapsúl bez príchute

Značka: GYMBEAM

Vitamín D3+K1+K2 je unikátna kombinácia vitamínov, ktorá posilní vašu obranyschopnosť. Vitamíny skupiny K napomáhajú k pevnosti kostí a priaznivo pôsobia na správne zrážanie krvi. Navyše, vitamín D prispieva k podpore správneho fungovania imunitného systému. Bojujte s nástrahami vonkajšieho prostredia s účinnými kapsulami, ktoré zabezpečia ešte rýchlejšie vstrebávanie vitamínov do tela.

Varianty podľa počtu kapsúl
11,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam vitamin d3+k1+k2 bez prichute 120cps 120 kapsúl bez príchute

X81654

Hlavný popis produktu

Vitamín D3 + K1 + K2 - prispieva k správnemu fungovaniu imunity, svalov a zdraviu kostí i zubov

Vitamín D3 + K1 + K2 je účinná kombinácia vitamínov, ktorá môže pomôcť s posilnením vašej obranyschopnosti. Obsahuje vitamíny K1 a K2, ktoré priaznivo pôsobia na zrážanie krvi a udržanie zdravých kostí. Prítomnosť vitamínu D zasa prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, ktorý je potrebný pre ochranu organizmu, vstrebávanie vápnika a má vplyv tiež na zdravie kostí, zubov a svalov.

Kombinácia vitamínu D, K1 a K2 predstavuje pre zdravie kostí pridanú hodnotu, a to predovšetkým vďaka ich synergickému pôsobeniu. S praktickými kapsulami sa vitamíny absorbujú do tela ešte rýchlejšie. Bojujte s nástrahami vonkajšieho prostredia a doprajte si tú správnu vitamínovú bombu.

Vitamín D3+K1+K2 a jeho výhody

  • komplex vitamínov D3, K1 a K2
  • ovplyvňuje správne fungovanie imunity
  • podporuje zdravie organizmu
  • prispieva k zdraviu kostí, zubov a svalov
  • priaznivo pôsobí na správne zrážanie krvi
  • je vo forme praktických kapsúl

Zloženie

Vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K1 (fytomenadión), vitamín K2 (menachinón), softgélová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula*RI
Vitamín D3 (cholekalciferol) 55 μg (2 200 IU) 1100 %
Vitamín K1 (fytomenadión) 700 μg -
Vitamín K2 (menachinón) 20 μg -

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Upozornenie

Obsahuje sóju. Ak užívate antikoagulanty poraďte sa pred užívaním so svojím lekárom. Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.