Gymbeam nattokinaza enzym 90cps

1×90 kapsúl

Značka: GYMBEAM

Nattokináza enzým sú kapsuly s obsahom prírodného enzýmu nattokináza. Ten sa získava z tradičného Japonského pokrmu Nattō, ktorý sa vyrába zo sójových bôbov fermentovaných baktériou Bacillus subtilis.

11,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam nattokinaza enzym 90cps 1×90 kapsúl

X81477

Hlavný popis produktu

Nattokináza enzým - výnimočný enzým z fermentovaných sójových bôbov

Nattokináza enzým obsahuje prírodný enzým získavaný z tradičného japonského pokrmu Nattō, ktorý je podobný syru. Ide o uvarené sójové bôby fermentované baktériou Bacillus subtilis. Enzýmy sú v ľudskom tele “urýchľovačmi” chemických reakcií. V organizme sú prítomné pri trávení, respiračnom a nervovom systéme, ale aj ďalších procesoch v tele. Dokonca sa predpokladá, že práve konzumácia tejto tradičnej pochúťky by mohla prispievať k dlhovekosti obyvateľov Japonska. V dávke prijmete až 100 mg enzýmu nattokináza.

Nattokináza enzým - GymBeam

Nattokináza enzým a jej výhody

  • obsahuje 100 mg enzýmu nattokinázy v dávke
  • vyrába sa z fermentovaných sójových bôbov
  • má praktickú formu kapsúl

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-krát denne.

Zloženie

Inulín, hypromelózová kapsula, enzým nattokináza (výťažok z fermentovaných sójových bôbov) (20 000 FU / g), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
enzým Nattokináza 100 mg (2000 FU)

Upozornenie

Výživový doplnok. Ak užívate antikoagulanty poraďte sa pred užívaním so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí. Alergény: Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.