GYMBEAM CLA 1000MG

1×240tbl, CLA

Značka: GYMBEAM

CLA 1000 mg je prírodný spaľovač tukov, konjugovaná kyselina linoleová, ktorá podporuje efektívne spaľovanie tuku. Funguje ako blokátor tuku, znižuje schopnosť zásobovania tuku v bunkách, zabraňuje nadmernému priberaniu a chráni svalovú hmotu pred jej úbytkom v dôsledku chudnutia. CLA je vhodný na dlhodobé užívanie a je to prirodzený, cenovo prijateľný a efektívny spaľovač tukov.

Zľava 10 % pri nákupe nad 19,90 € Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: LETO1. Akcia platí iba 24. 7. do 23:59.
Varianty podľa počtu tabliet
17,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GYMBEAM CLA 1000MG 1×240tbl, CLA

X44314

Hlavný popis produktu

CLA 1000 mg je prirodzená látka, ktorá stimuluje odbúravanie tukových buniek a vplýva na znižovanie telesnej hmoty. CLA je označením pre konjugovanú kyselinu linoleovú, prirodzenú receptúru, ktorý účinne podporuje spaľovanie tuku. Funguje ako bariéra, ktorá bráni tuku vstúpiť do tukových buniek. Tuk sa namiesto uloženia v tukových bunkách presunie do svalových buniek, kde sa spáli pri produkcii energie. Je vedecky dokázané, že CLA pomáha znížiť množstvo telesných tukov a zväčšiť čistú svalovú hmotu. CLA znižuje schopnosť zásobovania tuku v bunkách a zabraňuje nadmernému priberaniu. Urýchlenie spaľovania tuku podporuje energetické zásobovanie svalstva, v dôsledku toho sa zväčší objem čistej svalovej hmoty. Spaľovač tukov CLA je nenasýtená mastná kyselina z prírodných zdrojov, ktoré sa v menších množstvách vyskytujú v určitých druhoch mäsa a mliečnych výrobkoch. Ako prírodný spaľovač tukov, CLA veľmi rýchlo nabrala na popularite, a to preto,lebo zvyšuje efektívnosť organizmu pri spracovaní a ukladaní prijatého tuku. Štúdie tiež preukázali, že CLA dokáže zvýšiť schopnosť organizmu využívať uložený telesný tuk vo forme energie, zároveň podporovať rast čistej svalovej hmoty a chrániť túto svalovú hmotu pred úbytkom. CLA je určená na dlhodobé užívanie a javí sa ako prirodzený, cenovo prijateľný a efektívny spaľovač tukov. CLA 1000 mg a jeho výhody prírodný spaľovač tuku podporuje spaľovanie a odbúravanie tuku pri chudnutí zabraňuje strate svalovej hmoty podporuje tvorbu svalovej hmoty a chráni ju podporuje imunitný systém môže sa užívať celoročne, nevyžaduje si pauzu vhodný do diéty Pre koho je spaľovač CLA vhodný? Je vhodný pre všetkých športovcov bez ohľadu na pohlavie, mužov aj ženy, ktorí chcú podporiť spaľovanie tukov, v období redukčnej diéty, v príprave na súťaže a rysovacej fáze. Zloženie: Konjugovaná kyselina linolová 80% (CLA), Softgelová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda). Dávkovanie: Tieto Cla užívajte 2 kapsule 1 až 3-krát denne s jedlom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps.) Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 2000 mg Upozornenie: Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale. Balenie: 240 kapsúl.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.