GreenFood Nutrition mg Citrate 90cps

1×90 cps

GreenFood Nutrition Magnesium citrát obsahuje Horčík (magnesium) vo forme organickej zlúčeniny citrátu s najvyššou biologickou vstrebateľnosťou. Magnesium prispieva k: - Energetickej rovnováhe tela, zaisťuje uvoľňovanie a spotrebu energie, prispieva k vyrovnanému energetickému metabolizmu. - Normálnej činnosti nervovej sústavy, ktorá ovláda činnosť všetkých orgánov v tele. - Podieľa sa na procese delenia buniek, ktorý vo zvýšenej miere prebieha v tehotenstve. - Elektrolytickej rovnováhe , teda k udržaniu správnej hladiny dôležitých iónov, ako sú sodné, draselné, horečnaté a ďalšie ... - Normálnej psychickej činnosti, zahŕňajúcej schopnosť koncentrácie, učenia, pamäti a myslenia. Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. - Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov, kostí, k normálnej činnosti svalov.

10,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition mg Citrate 90cps 1×90 cps

X59112

Hlavný popis produktu

Balenie: 90 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 30 dní
Odporúčaná denná dávka: 3 kapsuly denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 3 kapsuly RHP*
Horčík 360mg 96%

*RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:
Trimagnesium Citrate Anhydrous, rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), pridané látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s horčíkom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.