GreenFood Nutrition Low Sugar pudding vanilla

1×400 g, zmes na puding

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

14,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: GreenFood Nutrition Low Sugar pudding vanilla 1×400 g, zmes na puding

X58935

Hlavný popis produktu

Balenie: 

400g 

Počet porcií:

12

Odporúčané denné dávkovanie:

1x denne dávku 33 g (cca jednu kopcovitú odmerku) pretrepte v šejkri v 150 - 200ml chladného mlieka alebo vody (v závislosti na požadovanej hustote pudingu). Nechajte chvíľku odstáť do zhustnutia. Nevarte. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Zloženie:

príchuť Vanilka: Mliečny proteínový koncentrát (70%), zahusťovadlo: MERIGEL (natívny kukuričný škrob), inulín-čakanková vláknina, aróma vanilka a smotana, farbivo beta karotén, sladidlo sukralóza.

príchuť Kakao: Mliečny proteínový koncentrát (65%), zahusťovadlo: MERIGEL (natívny kukuričný škrob), kakaový prášok (6%), inulín-čakanková vláknina, aróma čokoláda, sladidlo sukralóza.

príchuť Mango: Mliečny proteínový koncentrát (71%), zahusťovadlo: MERIGEL (natívny kukuričný škrob), inulín-čakanková vláknina, aróma mango, farbivo beta karotén, sladidlo sukralóza.

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018 

Upozornenie na obale: 

Doplnok stravy so sladidlami. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.