Gramofón Camry CR 1168 s Bluetooth, USB, SD, MP3, nahrávaním

Značka: CAMRY

Gramofón Camry CR1168 svojim dizajnom pripomína vintage gramofóny, ale pokiaľ ide o funkčnosť, zďaleka ich predčí

119,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Gramofón Camry CR 1168 s Bluetooth, USB, SD, MP3, nahrávaním

4d1d1722-08cd-4f2c-99d0-a54416fdc2b7

Hlavný popis produktu

Gramofón Camry CR1168 svojim dizajnom pripomína vintage gramofóny, ale pokiaľ ide o funkčnosť, zďaleka ich predčí. Okrem prehrávania platní v troch rôznych rýchlostiach - 33/45/78 RP má množstvo ďalších funkcií. V prvom rade vám umožňuje prehrávať hudbu z MP3 formátom. Pre zaistenie pohodlného uloženia bol gramofón vybavený slotom pre SD/MMC a USB portom pre pripojenie externých diskov. Okrem toho je model CR 1168 vybavený digitálnym tunerom PLL, ktorý vám umožní počúvať rozhlasové stanice FM. Zariadenie je tiež vybavené bluetooth prijímačom, ktorý umožňuje prehrávanie vašich obľúbených skladieb z mobilného zariadenia.
Radi počúvate staré dobré vinylové platne? Už teraz ich máte pôsobivú zbierku alebo ste ju možno práve začali vytvárať? Možno by ste chceli previesť staré záznamy do digitálneho formátu, ktorý je možné prehrať na moderných zariadeniach. Viete si na to všetko predstaviť jedno jediné zariadenie? Camry CR1168 to umožňuje.

Charakteristika a technické údaje:
Tri rýchlosti: 33/45/78 RPM
LCD displej
Bluetooth
FM rádio
Slot SD / MMC
USB port
AUX vstup
Stereo
Digitálne ladenie PLL
Hodiny s funkciou budíka
Hudobný výkon 3 W
Nahrávanie do formátu MP3: z rádia, z gramofónových platní, z audio CD

Gramofón Camry CR 1168 má zabudované reproduktory so zvukovým výkonom 3 W, ktoré zaručujú čistý zvuk. Ak chcete naplniť celú svoju domácnosť týmto krásnym zvukom, môžete ľahko pripojiť externé reproduktory pomocou vstupu AUX, pričom ak sa chystáte počúvať hudbu sami, je tu pre vás vstup pre slúchadlá. Sada obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré zaisťuje najpohodlnejšiu funkčnosť.
Nezáleží na tom, či milujete kúzlo starých platní, alebo si užívate jedinečnosť moderných vinylových vydaní - CR 1168 vás bude sprevádzať na vašej ceste svetom hudby.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.