Grace Cole Darčeková sada s prípravkami do kúpeľa - Bergamot, zázvor Lemongrass 5ks

1×1 set

Značka: GRACE COLE

Darčeková sada obsahujúca telový krém, krém na ruky a nechty, sprchový gél, perličky do kúpeľa a kúpeľovú hubku. Obsahuje telový krém 50ml, krém na ruky a nechty 50 ml, ,sprchový gél 50ml, perličky do kúpeľa 80g, kúpeľovou hubku.

14,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Grace Cole Darčeková sada s prípravkami do kúpeľa - Bergamot, zázvor Lemongrass 5ks 1×1 set

X69504

Hlavný popis produktu

Darčeková sada obsahuje všetko, čo môžete potrebovať počas kúpeľa aj po nej. Prodkukty so sviežou vôňou bergamotu, zázvoru a citrónovej trávy, harmonicky doplnenú o kvetinové tóny ruže, ylang ylangu a jazmínu.

Sprchový gél naneste na vlhkú pokožku, krúživými pohybmi vytvorte čistiacu penu a potom dôkladne opláchnite. Telové mlieko, telový krém naneste na pokožku tela a krúživými pohybmi vmasírujte. Perličky do kúpeľa nasypte do teplej vody a nechajte rozpustiť. Zabalené a pripravené na použitie krásna sada v dvoch darčekových krabičkách zviazaných stuhou a obsahuje všetky kúpeľové a telové produkty potrebné na dokonalý večer. Grace Cole je britská značka telovej kozmetiky. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby vo vás vzbudili pocit luxusu a to nielen svojim dizajnom, ale aj zložením. Vneste luxus do každého vášho dňa


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.