Gillette Venus Rosegold Delux Smooth Sensi Str+1nh

1×1 ks

Značka: VENUS

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA: holiace hlavice vydržia až jeden mesiac (v prípade holenia dvakrát týždenne); stačí použiť a vymeniť, keď ste pripravená na nový TRVÁCNE HLADKÉ OHOLENIE: holiaci strojček má 5 čepieľok a lubrikačný indikátorový pásik SkinElixir*, ktoré umožnia trvácne veľmi hladké oholenie bez podráždenia** (* pre hladký sklz po pokožke/** americká spotrebiteľská štúdia, feb. 2018) KOVOVÁ RUKOVÄŤ: odolná, ergonomická rukoväť tvarovaná pre pohodlný úchop OCHRANA POKOŽKY: vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha Ribbon of Moisture holiaceho strojčeka poskytuje 10-násobné*** zvlhčenie, aby chránila pokožku pred drobnými poraneniami a podráždením (*** v porovnaní so Simply 3 Sensitive) JEMNÝ, ALE ÚČINNÝ: povrch čepieľok holiaceho strojčeka diamantu podobný umožňuje hebký, hladký sklz po pokožke pri každom ťahu pre 100 % hladkú pokožku. Hoľte sa správne, nie viackrát TVAR, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ: holiaci strojček má výkyvnú holiacu hlavicu, ktorá zaistí precízne holenie na ťažko dostupných miestach Už nemusíte zložito vykrúcať holiaci strojček Všetky náhradné hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)

10,59 ušetríte 2,10 €

Pôvodná cena 12,69 €, zľava 17%

Najnižšia cena pred zľavou: 10.59 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Gillette Venus Rosegold Delux Smooth Sensi Str+1nh 1×1 ks

X58914

Hlavný popis produktu

Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive RoseGold sú ideálne na ochranu citlivej pokožky.

Tieto náhradné holiace hlavice majú 5 čepieľok pre dlhotrvajúce hladké oholenie a prúžok SkinElixir, ktorý uvoľňuje presnú dávku ochrany, ktorú pocítite. Všetky náhradné holiace hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku). 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.