Gillette Series P Revitalizing 200ml

1×200 ml, pena na holenie

Značka: GILLETTE

KOMPLETNÁ OCHRANA PRED PODRÁŽDENÍM: Gillette Series pomáha chrániť citlivú pokožku pred príznakmi podráždenia po holení: pred porezaním, pálením, štípaním, začervenaním a napätosťou VIAC LUBRIKAČNÝCH ZLOŽIEK, LEPŠIA OCHRANA: Zloženie radu Series obsahuje extra posilňujúce a lubrikačné zložky*, ktoré pomáhajú holiacemu strojčeku hladko a pohodlne sa kĺzať * v porovnaní s penou na holenie Gillette Classic ZLOŽENIE SO ZELENÝM ČAJOM: Regeneračná pena na holenie chladí a osviežuje pokožku REVITALIZUJÚCA VÔŇA: Dodajte svojmu oholeniu bylinnú vôňu, ktorá vás pripraví na nástrahy nového dňa DOKONALÍ SPOJENCI: Uľahčite si holenie hneď od začiatku vďaka celému radu výrobkov Gillette Series, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali zmierňovať podráždenie pri holení

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gillette Series P Revitalizing 200ml 1×200 ml, pena na holenie

X001745

Hlavný popis produktu

Dobite si energiu regeneračnou penou na holenie Gillette Series so zeleným čajom – poskytuje kompletnú ochranu pred podráždením z holenia, čím pomáha zmierniť porezanie, začervenanie, pálenie, štípanie a napätosť. Jej penivá textúra chladí, čím regeneruje a osviežuje citlivú pokožku počas holenia.

Jej zloženie je obohatené o silnú bylinnú vôňu, osviežujúcu vôňu, ktorá vás pripraví na nástrahy nového dňa. Ukážte svetu svoju najlepšiu tvár s penou na holenie Gillette Series, ktorá bola pre mužov vyrobená svetovou značkou č. 1 medzi penami a gélmi na holenie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.