Gillette Mach3 Start Strojček + 2 NH

1×1 set

Značka: GILLETTE
Holiaci strojček pre mužov s rukoväťou Aqua-Grip pre dokonalú kontrolu aj v prípade, že je rukoväť mokrá. Čepieľky DuraComfort pre dlhotrvajúci komfort holenia.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
6,29
Doprava zadarmo

O produkte

X52081

Holiaci strojček pre mužov Gillette Mach3 Start poskytuje dôkladné oholenie s výrazne menším začervenaním pokožky a aj po desiatom oholení zanecháva lepší pocit ako nový jednorázový holiaci strojček pri prvom holení (v porovnaní s jednorázovým strojčekom Gillette BlueII Plus).

Holiaci strojček Mach3 Start obsahuje rukoväť Aqua-Grip, ktorá poskytuje dokonalú kontrolu, aj keď je mokrá, čepieľky DuraComfort, ktoré poskytujú dlhotrvajúce pohodlie, gélový pásik, ktorý chráni pokožku pred začervenaním a výkyvný mechanizmus upravujúci tlak pre jednoduchšie oholenie (v porovnaní s jednorázovým strojčekom Gillette BlueII Plus).

Dôkladnejšie oholenie, o 5 % menší tlak holiacej hlavice (v porovnaní s jednorázovým strojčekom BlueII Plus). 

Gélové pásiky pomáhajú chrániť pred začervenaním. Výkyvný mechanizmus upravujúci tlak pre jednoduchšie oholenie (v porovnaní s jednorázovým strojčekom BlueII Plus). Je kompatibilný so všetkými náhradnými holiacimi hlavicami Mach3.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.