Gentle Day Menštruačné nohavičky Teens Period Black XS

1×1 ks, menštruačné nohavičky

Menštruačné nohavičky, ktoré sú štýlové, pohodlné, jemné a funkčné? Presne také sú nohavičky GENIAL™, ktoré vás spoľahlivo ochránia pred pretečením aj počas najsilnejších dní menštruácie.

Varianty podľa veľkosti
35,19
Doprava zadarmo

O produkte: Gentle Day Menštruačné nohavičky Teens Period Black XS 1×1 ks, menštruačné nohavičky

X005240

Hlavný popis produktu

Každý jeden kus nohavičiek GENIAL™ je vyrobený z najkvalitnejších materiálov pomocou inovatívnej technológie Eco Soft a Micro technológie pre maximálnu ochranu počas vašich dní. Pokožka bude dýchať po celú dobu nosenia a zároveň vám nohavičky zaručia 100% ochranu pred pretečením.

Nohavičky môžete nosiť ako dodatočnú ochranu pred menštruačným pretečením pri použití tampónu, vložky alebo menštruačného kalíška.

Popis produktu:
Špeciálny patentovaný dizajn nohavičiek s vreckom umožňuje schovať krídelká vložky do vnútra tak, aby neboli viditeľné zvonku. Súčasne je zaistená lepšia priľnavosť vložky.
Nohavičky GENIAL™ môžete nosiť počas menštruácie a aj počas najsilnejších dní sa nemusíte obávať pretečenia.
Veľkosti:
Postavte sa rovno a spojte si nohy. Zmerajte najširšiu časť bokov a zadku umiestnením centimetra rovnobežne s podlahou. Odporúčame si vybrať o číslo menšiu veľkosť ako štandardne nakupujete. Číslovanie je podľa amerických veľkostí.

Veľkosť XS S M L XL XXL
cm 81-86 86-94 94-102 102-109 109-117 117-127
Materiál a starostlivosť
MATERIÁL: Hlavná časť: 95 % bambus, 5% elastan. Absorpčná vložka: dve vrstvy 100% bavlny. Spoľahlivo nepriepustná vrstva: 100% bavlna s vodeodolným TPU (termoplastický polyuretán). Certifikované spoločnosťou Oeko-Tex®.

TENCEL™ tkanina je vyvinutá pre dlhodobý komfort technológiou Eco Soft a Micro technológiou. Celulózne vlákna TENCEL™ sú získané z obnoviteľných zdrojov dreva a určujú nový štandard udržateľnosti, vynikajúca mäkkosť a jemnosť pre vás.

POKYNY PRE STAROSTLIVOSŤ: Aby vám nohavičky GENIAL™ vydržali čo najdlhšie, ihneď po použití ich opláchnite studenou vodou a následne operte v rukách alebo v práčke na cykle pre jemnú bielizeň (bez aviváže alebo bielidla). Nesušte v sušičke, nevyvárajte ani silno nežmýkajte.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.