FRONTLINE spot-on pro DOG S 3 x 0,67 ml

3x0,67 ml, roztok pre psy

Značka: FRONTLINE

FRONTLINE Spot-On umožňuje bojovať proti parazitom psov.

Varianty podľa veľkosti psa
19,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FRONTLINE spot-on pro DOG S 3 x 0,67 ml 3x0,67 ml, roztok pre psy

X54402

Hlavný popis produktu

Je účinný proti:

Blchám - FRONTLINE Spot-On zabíja dospelé blchy počas 24 hodín po napadnutí vášho zvieraťa.
Kliešťom - FRONTLINE Spot-On eliminuje viac ako 90% kliešťov počas 48 hodín po prichytení na zvierati a tým znižuje riziko prenosu ochorení. Toto riziko je najväčšie 48 hodín po prichytení kliešťa na zvierati.
Všenkám - FRONTLINE Spot-On usmrtí všenky na zvierati najneskôr do 48 hodín Balenie obsahuje 3x 0,67 ml - pipety sú vhodné pre psy s hmotnosťou 2 - 10 kg.

Dávkovanie a spôsob použitia
Držte pipetu vo zvislej polohe smerom od vás, kliknite do pipety a odlomte hrot v mieste deliacej ryhy. Rozhrňte srsť zvieraťa medzi lopatkami, kde sa zvieratá nemôžu olízať, potom umiestnite hrot pipety na koži. Vytlačte obsah do jedného alebo dvoch miest medzi lopatkami. Akonáhle je miesto podania suché, môžete manipulovať so svojim maznáčikom ako obvykle. Počkajte 48 hodín, než vaše zviera vykúpete alebo ho pustíte do vody

Zloženie
1 pipeta (0,67 ml číreho, žltkastého roztoku) obsahuje: Liečivé látky - Fipronilum 67 mg; Pomocné látky - Butylhydroxyanizol (E320) 0,134 mg, Butylhydroxytoluén (E321) 0,067 mg

Upozornenie
Vzhľadom na absenciu údajov o použití prípravkov neaplikujte šteňatám mladším ako 8 týždňov a/alebo vážiacim menej ako 2 kg. Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu.

Nepoužívajte u mačiek, aplikácia môže viesť k predávkovaniu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.