Fortini Multi Fibre s čokoládovou príchuťou

1×200 ml, tekutá výživa pre deti

Značka: FORTINI

Fortini Multi Fibre je vysokoenergetická, nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou pre deti od 1 roku. Je dostupný v 5 príchutiach: neutrálna, čokoládová, jahodová, banánová a vanilková.

2,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Fortini Multi Fibre s čokoládovou príchuťou 1×200 ml, tekutá výživa pre deti

D0309 ADC

Hlavný popis produktu

Neprospievanie detí je stav, keď je jedinec menší a drobnejší, ako sú jeho vrstovníci rovnakého pohlavia. Je často spôsobené podvýživou spojenou s ochorením, kedy má telo nedostatok energie a živín potrebných pre správne fungovanie a vývoj. Neprospievanie sa môže prejaviť nepriberaním alebo úbytkom na váhe, letargiou, z dlhodobého hľadiska aj oneskorením rastu, zvýšenou chorobosťou, či dlhšou hospitalizáciou.

Čo je Fortini Multi Fibre?
Fortini Multi Fibre je tekutá výživa v 200 ml fľaštičkách špeciálne vyvinutá pre deti so zvýšenou potrebou energie a nedostatočným príjmom živín. Môže slúžiť ako čiastočná alebo úplná náhrada stravy u detí trpiacich poruchami rastu a podvýživou súvisiacou s ochorením.

▪ s vysokým obsahom energie v malom balení pre pre dosiahnutie potrebného množstva energie, bielkovín a ostatných živín
▪ obsahuje vlákninu
▪ bez gluténu
▪ na priamu spotrebu (pred použitím dobre pretrepte), najlepšie chutí vychladený
▪ k dispozícii aj ďalšie varianty a príchute

Dôležité upozornenia
Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením a poruchami rastu. Len na enterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Pre obsah vlákniny je pri užití viac ako 4 balení potrebná zvýšená opatrnosť u mladších detí. Dôkladne dodržiavajte pitný režim.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.