Fieldmann Fzg 1008 gril na drevené uhlie

1×1 ks, gril

Značka: FIELDMANN

Elegantný, štýlový a prakticky navrhnutý – to sú atribúty, ktoré vás napadnú pri prvom pohľade na vonkajší gril Fieldmann FZG.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
171,69
Doprava zadarmo

O produkte: Fieldmann Fzg 1008 gril na drevené uhlie 1×1 ks, gril

X58961

Hlavný popis produktu

Je stavaný pre grilovanie na drevenom uhlí a urobí z vás pravého hostiteľa pri grilovacích večierkoch. Grilovací povrch je nepriľnavý, čím odpadá nepríjemné pripaľovanie pokrmov. Pre vaše pohodlie a potreby si môžete nastaviť výšku grilovacej plochy a to veľmi jednoducho pomocou otáčacej kľuky. Gril je veľmi stabilný a jednoducho ho môžete premiestňovať pomocou zabudovaných koliesok. S hmotnosťou 29 kg stačí na jeho manipuláciu len jeden človek.

Grilovanie pre viac ľudí
Rozmery grilovacej plochy sú 56 × 42 centimetrov. Na tejto veľkej ploche tak nielen pripravíte jedlo pre celú rodinu, ale pokojne zvládnete pripraviť grilovacie pochúťky pri nočných grilovacích party pre veľa priateľov. Gril má vo vnútri zabudovaný teplomer a grilovacie rošty sú pre svoju dlhšiu životnosť pochrómované. Jedlo môžete odkladať v priebehu grilovania na odkladacie plochy pre jednoduchšie servírovanie. Rošty sú pohyblivé a pri odklopení veka môžete ľahšie ukladať mäso alebo zeleninu. Veko sa tiež postará o udržanie správnej teploty. K jedlu tiež patrí smäd a skvelým doplnkom grilu je vstavaný otvárač na fľaše. Vďaka odkvapkávacej nádobke si ušetríte neskoršie čistenie.

Tento záhradný gril ozdobí každú záhradu, je ergonomický, ľahko obslužný a splní všetky náročnejšie požiadavky, ktoré sa pri grilovaní


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.