FELIX Tasty Nuggets 1x50g Bohaté na kura a kačicu

1×50 g, doplnkové krmivo pre dospelé mačky

Značka: FELIX

FELIX® Tasty Nuggets bohaté na kura s kačicou je doplnkové krmivo pre dospelé mačky. Felix Tasty Nuggets sú lahodné pochúťky s vysokým obsahom bielkovín, so špeciálnou hrubšou textúrou a bez farbív.

1,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: FELIX Tasty Nuggets 1x50g Bohaté na kura a kačicu 1×50 g, doplnkové krmivo pre dospelé mačky

X012234

Hlavný popis produktu

FELIX® Tasty Nuggets sú lahodné pochúťky s vysokým obsahom bielkovín, so špeciálnou hrubšou textúrou a bez farbív. Vďaka kombinácii dvoch chutí doprajú vašej mačke chutný okamih a v priemere obsahujú menej než 2 kcal na pochúťku. Prekvapte svoju mačku týmito lahodnými pochúťkami s vysokým obsahom bielkovín a s vitamínmi, aby bola pripravená na ďalšiu zábavu. FELIX® Tasty Nuggets pre chvíle plné chuti medzi kŕmením!

- S vysokým obsahom bielkovín
- Vitamíny
- Omega-6 mastné kyseliny
- Vyrobené bez farbív
- V priemere menej než 2 kcal na pochúťku

Návod na kŕmenie:
Denná kŕmna dávka pre dospelú mačku 4 kg: 13 g alebo približne 30 kúskov. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.
Pre zdravie vašej mačky dodržujte návod na kŕmenie, prispôsobte kŕmnu dávku bežného krmiva a doprajte mačke denne dostatok pohybu.
Dohliadajte na svoju mačku pri podávaní pochúťky.

Zloženie:
mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (50 %, z toho 19 % kuraťa, 4 % kačice), obilniny, oleje a tuky, rastlinné bielkovinové koncentráty, minerálne látky, kvasnice.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vitamín A: 32000; vitamín D3: 1040; vitamín E: 170;
mg/kg: monohydrát síranu železnatého: (Fe: 85); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,3); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 8,9); síran manganatý monohydrát: (Mn: 31); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 78); seleničitan sodný: (Se: 0,092). Antioxidanty, konzervačné látky.

Analytické zložky:
dusíkaté látky: 42,0 %, obsah tuku: 17,0 %, popol: 9,0 %, vláknina: 0,5 %, omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.