FELIX Deliciously sliced Multipack 12(4x80g) hovädzie/kura/kačica/morka v želé

4×80 g, kapsičky pre mačky

Značka: FELIX

Kapsičky FELIX® Deliciously sliced Multipack s hovädzím, kuraťom, kačicou a morkou v želé sú kompletné krmivo pre dospelé mačky aj sú vhodné pre kastrované / sterilizované mačky. Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov. Bez farbív a bez prídavku umelých konzervačných látok so stále rovnako skvelou chuťou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FELIX Deliciously sliced Multipack 12(4x80g) hovädzie/kura/kačica/morka v želé 4×80 g, kapsičky pre mačky

X012225

Hlavný popis produktu

FELIX® Deliciously Sliced sú lahodné plátky starostlivo varené v pare s vysokým obsahom bielkovín, pokryté chutným želé, ktoré bude vaša mačka milovať! Vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne ako jedlo, ktoré by ste si možno sami pripravili!
Každá receptúra sa varí v pare, ktorá plnohodnotne využíva jednotlivé suroviny a zachováva ich lahodnú chuť. Unikátne jemné plátky sú podávané v neodolateľne chutnom želé.
Keď kŕmite svoju mačku FELIX® Deliciously Sliced, viete, že jej dávate niečo, čo skutočne miluje vďaka skvelej chuti a za čo dá svoj „odtlačok labky“ ako súhlas.
Jemné plátky sú zároveň zdrojom esenciálnych omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú života a pripravenú na neplechu! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa návodu na kŕmenie.
To nie je všetko! FELIX® Deliciously Sliced sú dostupné v širokom rade lahodných receptúr, aby každý deň uspokojili lásku vašej mačky po rozmanitosti. FELIX®- jednoducho neodolateľný!

- 100 % kompletné a vyvážené
- Zdroj omega-6 mastných kyselín
- Bez farbív, so stále rovnako skvelou chuťou
- Bez prídavku umelých konzervačných látok
- Prispôsobené aj pre sterilizované / kastrované mačky
- 90 % živočíšnych bielkovín
z celkového obsahu bielkovín v receptúre

Návod na kŕmenie:
Odporúčaná denná kŕmna dávka pre dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kombinovaná s kapsičkami a granulami*: 2 kapsičky (80 g) + 30 g granúl*
*vašich obľúbených granúl pre dospelé mačky PURINA®.

Odporúčaná denná kŕmna dávka pre dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) alebo sterilizovanú / kastrovanú mačku (4 kg) kombinovaná s kapsičkami a granulami: skombinujte 2 kapsičky s 30 g vašich obľúbených granúl pre dospelé mačky PURINA® alebo s 22 g vašich obľúbených granúl pre dospelé sterilizované / kastrované mačky PURINA®.

Návod na kŕmenie: pozri odporúčanú dennú kŕmnu dávku. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku upraviť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:
S kúskami bohatými na hovädzie v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (27 %, z toho 14 % hovädzieho v kúskoch*), ryby a vedľajšie produkty z rýb, vajcia a vedľajšie produkty z vajec, minerálne látky, kvasnice, cukry.
*výrobok obsahuje 40 % kúskov.

S kúskami bohatými na kura v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (27 %, z toho 14 % kuraťa v kúskoch*), ryby a vedľajšie produkty z rýb, vajcia a vedľajšie produkty z vajec, minerálne látky, kvasnice, cukry.
*výrobok obsahuje 40 % kúskov.

S kúskami bohatými na kačicu v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (27 %, z toho 14 % kačice v kúskoch*), ryby a vedľajšie produkty z rýb, vajcia a vedľajšie produkty z vajec, minerálne látky, kvasnice, cukry.
*výrobok obsahuje 40 % kúskov.

S kúskami bohatými na morku v želé: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (27 %, z toho 14 % morky v kúskoch*), ryby a vedľajšie produkty z rýb, vajcia a vedľajšie produkty z vajec, minerálne látky, kvasnice, cukry.
*výrobok obsahuje 40 % kúskov.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky:
m.j./kg: vitamín A: 900; vitamín D3: 137; vitamín E: 20;
mg/kg: monohydrát síranu železnatého: (Fe: 10,3); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,25); pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 0,90); síran manganatý monohydrát: (Mn: 2,0); monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 18,3); taurín: 566.
Technologické doplnkové látky:
mg/kg: kasiová guma: 2550. Arómy.

Analytické zložky:
vlhkosť: 83 %, dusíkaté látky: 9,5 %, obsah tuku: 3,4 %, popol: 2,5 %, vláknina: 0,05 %, omega-6 mastné kyseliny: 0,5 %.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.