Vyhrievacie deky (18)

Zoradiť podľa
1×1 ks, pre dve osoby
Ohrievacia deka, rozmer pre dve osoby na dvojposteľ (160 x 140 cm), 2 nezávislé diaľkové ovládače, 2 stupne teploty, možnosť prania, ochrana proti prehriatiu
1×1 ks
Nahrievacia deka, 180 x 130 cm, 6 stupňov teplôt, prémiový mikrofleece, automatické vypnutie, dlhý kábel 3,5 m, rýchle a rovnomerné nahrievanie, časovač 1-12 hodín, nízka spotreba, vhodná ako podložka na matrac, perina aj prikrývka, vysoká skladnosť, vhodná na cesty, jednoduchá obsluha, prateľná aj v práčke, pomáha v boji s bolesťou chrbta a svalov
1×1 ks
Nahrievacia deka, 150 x 80 cm, ochranný povlak v balení, 3 úrovne teploty, funkcia automatického vypnutia, dlhý kábel 3,3 m, rýchle a rovnomerné nahrievanie, ochrana proti prehriatiu, nízka spotreba elektriny, prateľná aj v práčke, popruhy pre pripevnenie na matrac, jednoduché ovládanie, vhodná na cesty, pomáha k úľave od bolesti chrbta a kĺbov.
1×1 ks, vyhrievacia podložka 140x160cm
Elektrická vyhrievacia podložka Heating Blanket S2 pre dcojlôžko je ideálnym spoločníkom nielen na vlhké a daždivé zimné večery.
1×1 kus, deka
Elektrická deka je ideálny spôsob, ako sa zohriať a zostať v pohodlnom teple po celú dobu spánku, alebo oddychu.
1×1 kus, deka
Elektrická deka je ideálny spôsob, ako sa zohriať a zostať v pohodlnom teple po celú dobu spánku, alebo oddychu.
1×1 kus, podložka - červená
1.0
(1)
Elektrická vyhrievacia podložka Vitammy HEAT v červenej ruby farbe. Univerzálna elektrická výhrevná podložka Vitammy Heat. Nová používaná technológia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Je vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Elektrická vyhrievacia podložka je určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla.
1×1 ks, vyhrievacia poduška 40x50cm
Výhrevná prikrývka na chrbát je ideálny spoločník pre chladné zimné noci. Zabezpečí konštantné teplo a pohodlie, zahreje vždy, keď potrebujete.
1×1 ks, vyhrievacia podložka
Vyhrievacia podložka VITAMMY WARM-UP so 100 W výkonom, je praktický pomocník pri problémoch. Materiál príjemný na dotyk, s možnosťou ručného prania. Odnímateľný kábel s ovládačom, automatické vypnutie. Pokročilý termostat a 3 stupne vyhrievania.
1×1 ks, elektrická vyhrievacia podložka
Elektrická vyhrievacia podložka Vitammy HEAT v šedej farbe. Univerzálna elektrická výhrevná podložka Vitammy Heat. Nová používaná technológia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Je vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Elektrická vyhrievacia podložka je určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla.
1×1 ks, vyhrievacia deka
4.0
(1)
Vyhrievacia deka, 2 teploty, odporúčaná doba predhriatia 30 min, možnosť prania, kontrolka zapnutia, ochrana proti prehriatiu, rozmery 150x80 cm
1×vyhrevná podložka 75x40cm
Elektricky vyhrievaná poduška je ideálny spoločník, v chladnom, vlhkom a daždivom počasí vás rýchlo a ľahko zahreje.
1×1 ks, vyhrievacia podložka 80×150cm
Elektrická vyhrievacia podložka Heating Blanket S1 pre jedno lôžko je ideálnym spoločníkom nielen na vlhké a daždivé zimné večery.
1×1 kus, podložka - zelená
1.0
(1)
Elektrická vyhrievacia podložka Vitammy HEAT v zelenej amazon farbe. Univerzálna elektrická výhrevná podložka Vitammy Heat. Nová používaná technológia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Je vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie. Elektrická vyhrievacia podložka je určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla.
1×1 ks, vyhrievacia deka
4.0
(1)
Vyhrievacia deka, 2 teploty, odporúčaná doba predhriatia 30 min, možnosť prania, kontrolka zapnutia, ochrana proti prehriatiu, rozmery 150x80 cm
1×1 ks, vyhrievacia deka
Vyhrievaná deka. Extra mäkký našuchorený baranček, sherpa. Japonská technológia vodičov zaručuje spoľahlivosť výrobku.
1×1 ks, vyhrievacia deka
Vyhrievaná deka Extra. mäkký našuchorený baranček, sherpa. Japonská technológia vodičov zaručuje spoľahlivosť výrobku. 9 teplotných nastavení s podsvietenými číslicami.
1×1 ks, vyhrievacia deka
Pohodlná vďaka priedušným a na dotyk príjemným materiálom. Mäkká flísová látka s prešitím. Stamp Welding pre dlhšiu životnosť. Japonská technológia zaisťuje vysokú spoľahlivosť.
Vyhrievacie deky

Vyhrievacie deky