DUREX Intense Orgasmic gél

1×10 ml, gél

Značka: DUREX

Durex Intense Orgasmic gél so stimulantom DesirexTM slúži na zintenzívnenie orgazmov!

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
9,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: DUREX Intense Orgasmic gél 1×10 ml, gél

X34874 ADC

Hlavný popis produktu

Špeciálne zloženie vyvolá hrejivý, chladivý alebo stimulujúci pocit, ktorý zvýši citlivosť jej intímnych partií. 

Nie je to lubrikant, je to stimulačný gél, takže stačia len 2 – 3 kvapky (približne 20 intenzívnych zážitkov v jednej fľaštičke). No každý je iný, takže vám možno budú stačiť 2 kvapky, alebo bude naopak treba viac. Doprajte si čas a vyskúšajte, ako vám telo reaguje na gél Durex Intense Orgasmic a ako ho maximálne využiť.

Pokyny: Odskrutkujte vrchnák, o štvrtinu otočte hlavičku a otočte a niekoľkokrát stlačte pumpičku. Pri prvom použití bude na uvoľnenie produktu možno treba až 10 stlačení. Pri jeho ďalšom použití nakvapkáte správne množstvo rýchlejšie. Jemne ho vmasírujte.

Upozornenia: Používajte podľa pokynov. Vyhnite sa kontaktu s očami, porušenou pokožkou alebo ranami. V prípade podráždenia produkt prestaňte používať. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak vy alebo partnerka dojčí alebo je tehotná, vyhľadajte lekársku pomoc. Hoci je konzumácia produktu bezpečná, nie je to potravina. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vhodný na použitie s latexom. Produkt môže vyvolať pocit tepla, chladu alebo brnenia. Bez parfumov a parabénov. Použite do 6 mesiacov od otvorenia.

Stimulačný lubrikačný gél na intímne použitie.

Spôsob použitia

Aplikovať počas predohry 2-3 kvapky gélu na klitoris partnerky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov