Duofilm pero na kurie oká

1×2 ml, pero na kurie oká

Značka: DUOFILM
4.0

Duofilm pero na kurie oká bezbolestne a účinne odstraňuje kurie oká. Funguje už od prvej aplikácie.

5,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Duofilm pero na kurie oká 1×2 ml, pero na kurie oká

P3958A ADC

Expresné pero na odstraňovanie kurích ôk s 12% kyselinou salicylovou a dexpantenolom. 

  • Zmierňuje tlakovú bolesť pri kurích okách.
  • Výsledky viditeľné od 4 dňa.
  • Presná aplikácia na 40 použití.
  • Nie je potrebné odstraňovanie pilníkom ani používanie náplastí.

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pred každým použitím sa pero otáča na jeho konci dovtedy, kým je na aplikátore viditeľný koncentrát na odstraňovanie kurieho oka.
Nanáša sa presne na kurie oko, 2x denne alebo podľa potreby, maximálne 4x denne. Po niekoľkých dňoch používania možno zrohovatenú vrstvu zmäkčiť kúpeľom nôh a následne ju jemne odstrániť. Pero je určené na nepretržité používanie počas obdobia až 30 dní.

Upozornenie: Tento produkt nie je vhodný pre diabetikov. Nepoužívať u detí do 3 rokov. Nie sú dostupné žiadne informácie o použití počas tehotenstva a/alebo dojčenia. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Nenanášajte na poškodenú alebo podráždenú pokožku. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, okamžite ukončite nanášanie a vyhľadajte lekársku pomoc. Počas aplikácie a jeden týždeň po ukončení aplikácie sa vyhýbajte priamemu slnečnému žiareniu. 
Ak sa zdravotnícka pomôcka používa podľa pokynov, nepredpokladá sa výskyt žiadnych vedľajších účinkov. Dizajn produktu v štýle pera umožňuje presné použitie, takže pri použití podľa určenia sa neočakávajú žiadne alergické reakcie. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Tento obal obsahuje dôležité informácie; uschovajte si ho počas používania.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.