Dr. Max Sinutin

1×245 ml

Značka: DR. MAX
5.0

Viaczložkový bylinný prípravok s obsahom divozelu, dúšky tymiánovej, slezu, medovky, lipy, bazy , právenky latnatej a vitamínu C.

Varianty podľa liekovej formy
7,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dr. Max Sinutin 1×245 ml

X69472 ADC

Viaczložkový bylinný prípravok s obsahom divozelu, dúšky tymiánovej, slezu, medovky, lipy, bazy , právenky latnatej a vitamínu C.

Aktívne látky v 1 ml:
extrakt z kvetu divozelu malokvetého (Verbascum thapsus) - 37,92 mg, extrakt z vňate dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris) - 37,92 mg, extrakt z kvetu slezu maurského (Malva mauritania)  - 25,28 mg, extrakt z kvetu lipy malolistej (Tilia cordata) - 12,64 mg, extrakt z listu medovky lekárskej (Melissa officinalis) - 1,896 mg, extrakt z kvetu bazy čiernej (Sambucus nigra) - 1,264 mg, extrakt z listu právenky latnatej (Andrographis paniculata) - 1,264 mg. vitamín C (kyselina L-askorbová) - 3,792 mg. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie:
Deti od 3 rokov: 1x denne 1 kávovú lyžičku (5 ml).
Dospelí: 3–5x denne 1 kávovú lyžičku (5 ml).
Potrebné množstvo prípravku sa odmeria pomocou kávovej lyžičky a prehltne sa. Pred použítím pretrepať. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok sa neodporúča užívať počas antidiabetickej a antikolagulačnej liečby. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uskladňujte mimo dosah malých detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote od 5 °C do 25 °C. Pre optimálnu stabilitu produktu odporúčame skladovať v chladničke. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Vzniknutý sediment nie je závadný.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.