LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Dermo-kids SPRAY SPF 50+

Dermopediatrický sprej (M4645902) 1x200 ml

Sprej s vysokou ochranou (SPF 50+) vhodný pre citlivú detskú pokožku.
La Roche-Posay nad 20 € zľava - 4 € Pri nákupe vybraných produktov La Roche-Posay nad 20 € získate zľavu -4 €

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

24,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X24683 ADC

Chráni pred UVA/UVB žiarením. Odolný voči vode, piesku a potu neobsahuje parfém, testovaný pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou, nezanecháva mastný film. Sprej určený pre deti.

Všeobecné odporúčania: 

Pri stanovení dĺžky bezpečného pobytu na slnku sa odporúča zohľadniť stav pokožky, kožný fototyp, aktuálnu intenzitu slnečného žiarenia (podmienenú stavom atmosféry, ročným obdobím, geografickou polohou, nadmorskou výškou alebo dennou dobou). Ochranný faktor (SPF) označuje, ako dlho sa môžeme zdržiavať na slnku bez rizika spálenia. Pre fototypy najčastejšie zastúpené v našej populácii (fototyp 2 a 3) je bezpečný čas pobytu na slnku v rozmedzí 5 až 10 minút. Prípravok s ochranným faktorom 10 (SPF = 10), by mal zabezpečiť predĺženie času bezpečného pobytu na slnku zhruba desaťkrát, t. j. na 50 až 100 minút. Čím je toto číslo vyššie, tým dlhšie môžeme ostať na slnku.
 

Spôsob použitia

Ľahká a rýchla aplikácia. Nastriekajte dostatočné množstvo na pokožku tela zo vzdialenosti 15 cm a rozotrite. Aplikujte min. 30 minút pred slnečnou expozíciou. Opakujte každé 2 hodiny a po každom kúpaní.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.