Domestos White & Shine

1×750 ml, čistiaci a dezinfekčný prostriedok

Značka: DOMESTOS
5.0

Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok DOMESTOS 24 H Plus White & Shine je špeciálne určený na čistenie a dezinfekciu extrémne znečistených miest predovšetkým tam, kde sa vyskytujú baktérie alebo plesne.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
2,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Domestos White & Shine 1×750 ml, čistiaci a dezinfekčný prostriedok

X39110

Hlavný popis produktu

Vyniká svojím dlhodobým účinkom po dobu až 24 hodín, pomáha udržiavať domácnosť v čistote a zbavuje ju až 99,9 % známych baktérií. Spoľahlivo odstraňuje zápach toalety, umývadiel a drezov. Jeho extra husté zloženie s patentovanou technológiou Hygiene Molecules zabezpečuje po čistení dezinfekčný účinok a zabraňuje tak ďalšiemu nežiaducemu šíreniu baktérií. 

DOMESTOS 24 H Plus White & Shine môžete používať v neriedenom stave, alebo riedený s vodou. Neriedený perfektne poslúži na čistenie a dezinfekciu toalety a odtokov. Poskytuje celodennú ochranu pred baktériami, ktoré sa uvoľňujú z toaletnej misy po spláchnutí. V riedenej forme s ním jednoducho vyčistíte podlahy a iné veľké plochy. Vďaka bieliacemu účinku si hravo poradí s bielením zošednutých škár medzi dlaždicami a kachličkami. Nenahraditeľný pomocník do každej domácnosti.

Použitie:

1. intenzívna dezinfekcia v neriedenom stave

  • Záchodové misy a toalety – aplikujte pod okraj a nechajte pôsobiť 15 minút. Aby bola likvidácia mikroorganizmov a odstránenie škvŕn ešte účinnejšie, nechajte pôsobiť cez noc
  • Odtoky v kuchyni a kúpeľni – na dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte 5 minút pôsobiť
  • Umývadlo – nalejte do odtoku a sifónu a nechajte päť minút pôsobiť, potom dôkladne opláchnite

2. dezinfekcia v riedenom stave:

Podlahy a pracovné plochy – pridajte 120 ml prípravku do 5 litrov vody. Nie je potrebné oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy.

Hubky a handričky na riad – pridajte 120 ml prípravku do vedra naplneného do polovice vodou a namočte na 30 minút

Kartu bezpečnostných údajov najdete TU

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Nebezpečenstvo: Môže byť korozívna pre kovy. Spôsobuje vážne poleptania kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy.

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.