Cumlíky utišujúce ROYAL BABY silikón, symetrické A 0-6m ružové

1×2 ks, cumlíky utišujúce

Cumlíky Light Touch boli vyvinuté pre tých najmenších. Roztomilá kolekcia Royal Baby, pre všetky malé princa a princeznej, je inšpirovaná najnovšími trendmi v moderných, transparentných odtieňoch.

Varianty podľa farby
5,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cumlíky utišujúce ROYAL BABY silikón, symetrické A 0-6m ružové 1×2 ks, cumlíky utišujúce

X56086

Hlavný popis produktu

Cumlíky Light Touch boli vyvinuté pre tých najmenších. Roztomilá kolekcia Royal Baby, pre všetkých malých princov a princezné, je inšpirovaná najnovšími trendmi v moderných, transparentných odtieňoch. Cumlíky Light touch sú malé a ľahké - ide o najľahšie cumlíky z ponuky od značky Canpol babies. Sú určené pre deti vo veku 0-6 mesiacov, neobsahujú BPA a v balení, v podobe sterilizačný kapsule.

93% neurologopédov, ktorí sa zúčastnili výskumu potvrdzuje, že špeciálne profilovaný tvar plochého štítku má pozitívny vplyv na vývoj ústnej dutiny dieťaťa. Štítok u cumlíka Light touch je výnimočne ľahký a zabraňuje deformácii poschodia a zhryzu dieťaťa. Cumlíky disponujú symetrickou gumičkou, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného silikónu - bez zápachu a chuti. Light Touch - najľahší cumlík od Canpol babies, je vyvinutý pre najmenšie deti a odporúča ho 88% neurologopédov!

Gumička z mäkkého silikónu je úplne transparentná a bez chuti. Vyžaduje menšie úsilie pri satí, takže rýchlo upokojuje a zaisťuje pohodlie dieťatka. Špeciálne profilovaný tvar plochého štítu redukuje kontakt s tvárou dieťaťa a minimalizuje riziko podráždenia. Cumlíky sú balené v sterilizačnej kapsuli, vďaka ktorej ich je možné vydezinfikovať v mikrovlnnej rúre len za 2 minúty. Bezpečnostný krúžok v cumlíku pevne drží, uľahčuje dieťaťu pohodlný úchop a rodičom pripevnenie klipu alebo retiazky na cumlík. Cumlíky sú k dispozícii v atraktívnych farbách a nápaditých dizajnoch.

Návod na použitie:

Pred prvým použitím cumlík z hygienických dôvodov sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Po vychladnutí vytlačte zvyšnú vodu z cumlíka. Pred každým použitím cumlík dôkladne umyte v teplej vode. Nepoužívajte žiadne antibakteriálne ani chemické čistiace prípravky. Nadmerné používanie čistiacich prostriedkov môže spôsobiť poškodenie plastových dielov. Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých substancií ani liekov - vystavujete dieťa nebezpečenstvo vzniku vady zubnej skloviny. Cumlík používajte maximálne 1-2 mesiace, potom ho z hygienických a bezpečnostných dôvodov vymeňte za nový.

Ak cumlík zapadne dieťaťu do úst, neprepadajte panike - cumlík je konštruovaný tak, že ho dieťa nemôže prehltnúť a vy ho v takýchto prípadoch môžete bezpečne vybrať z úst. Cumlík vyberajte čo možno najopatrnejšie. Cumlík uchovávajte v čistom, suchom a uzavretom puzdre. Odporúčame nepoužívať cumlíky u detí starších ako 3 roky.

Dôležité:

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa! Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodení cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Používajte iba také klipy a retiazky na cumlík, ktoré zodpovedajú požiadavkám normy EN12586. Nikdy nepripevňujte cumlík na rôzne šnúrky, šnúrky či stužky odevu. Dieťa sa môže zadusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, než je odporúčané - môžete spôsobiť oslabenie gumičky cumlíka. Oddeleným kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - predídete možnému zadusenie. Silikónový cumlík zodpovedá požiadavkám: 

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95 / EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov.

EN 1400 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku. E

N 1400 - 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky.

EN 1400 - 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti

- Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.