Cranberry Strong

1×20 cps, Brusnicové kapsuly s baktériami mliečneho kvasenia a vitamínom C.

Značka: VITABALANS

Baktérie mliečneho kvasenia hrajú v intímnej oblasti dôležitú úlohu. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

7,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Cranberry Strong 1×20 cps, Brusnicové kapsuly s baktériami mliečneho kvasenia a vitamínom C.

X019710

Hlavný popis produktu

U žien sú brusnice už dlho obľúbené ako jeden zo spôsobov, ako si príroda udržuje ženské zdravie. Brusnica je známa svojim vysokým obsahom špeciálnych flavonoidov nazývaných proantokyanidíny (PAC). Tieto bioaktívne zlúčeniny nielen vytvárajú farbu bobúľ, ale sú tiež zodpovedné za mnohé z jej priaznivých účinkov.

Konzumáciou brusníc sa jeho bioaktívne zlúčeniny extrahujú močom. Štúdie preukázali, že brusnicové PAC inhibujú pripojenie určitých nežiaducich baktérií v ich prostredí. Cranberry Strong obsahuje koncentrovaný extrakt z brusníc a je štandardizovaný pre vysoké množstvo bioaktívnych brusnicových PAC, 72 mg v dennej dávke. Kapsuly tiež obsahujú vitamín C, ktorý podporuje imunitný systém tela.

Baktérie mliečneho kvasenia hrajú v intímnej oblasti dôležitú úlohu

Baktérie mliečneho kvasenia patria k normálnej mikrobiote v intímnej oblasti. Počet týchto baktérií v pošve a močových cestách je možné zvýšiť užívaním doplnkov s mliečnymi baktériami, pretože tieto baktérie prirodzene migrujú z čriev do intímnej oblasti. Ak je prírodná mikrobiota v intímnej oblasti v rovnováhe, existuje obmedzená možnosť rastu nežiaducich baktérií.

Cranberry Strong obsahuje výber zo štyroch rôznych mliečnych bakteriálnych kmeňov, ktoré sú typické pre mikrobiotu v intímnej oblasti (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum). Baktérie boli chránené pred kyslosťou žalúdka špeciálnou technológiou, ktorá zaisťuje prežitie a dobrú životaschopnosť baktérií pri prechode gastrointestinálnym traktom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.