Coldisept nanoSilver ústny sprej

1×20 ml, ústny sprej

Značka: COLDISEPT
5.0

Coldisept nanoSilver ústny sprej 20 ml

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Coldisept nanoSilver ústny sprej 1×20 ml, ústny sprej

X51742 ADC

Zdravotnícka pomôcka vo forme spreja na podpornú liečbu zápalu hrdla spôsobeného bakteriálnou alebo plesňovou infekciou. Výrazne tlmí príznaky zápalu, ako sú bolesť a pálenie. Ústny sprej vytvára ochrannú bariéru na sliznici a tým ju chráni pred fyzikálnymi, chemickými a biologickými faktormi. Prípravok pomáha potláčať nepríjemné pocity v krku zvlhčením vysušenej sliznice. Prípravok vytvára gélovú vrstvu, ktorá chráni sliznicu v ústach a krku pred baktériami a vírusmi. Prípravok obsahuje nanočastice striebra, ktoré potláčajú rast baktérií. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Používať 3 - 4 x denne podľa individuálnej potreby. Pred prvým použitím stlačiť dávkovač niekoľkokrát. Vložiť aplikátor čo najhlbšie do úst a nasmerovať ho do krku. Aplikovať 3 - 4 dávky stlačením aplikátora.

Upozornenie: Nepoužívajte prípravok ak ste alergický na ktorúkoľvek jeho zložku. Nepoužívajte prípravok, ak ste alergický na kovové striebro. Zabráňte kontaktu s očami. Ukončite používanie prípravku v prípade výskytu znepokojujúcich príznakov. Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Tehotné ženy a deti do 6 rokov môžu prípravok používať len pod lekárskym dohľadom. Prípravok môže byť používaný dlhodobo bez rizika návyku, vedľajších účinkov a komplikácií.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.