CENTRUM pre mužov, 90 tabliet

1x90 tbl, multivitamín pre dospelých s vitamínmi a minerálmi

Značka: CENTRUM

Centrum pre mužov multivitamín so špeciálnym obsahom vitamínov a minerálov na podporu výživových potrieb mužov. Bez lepku a cukru.

21,49
Ušetríte 14%

Pôvodná cena:  24,99 €  ·  zľava 3,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 24.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CENTRUM pre mužov, 90 tabliet 1x90 tbl, multivitamín pre dospelých s vitamínmi a minerálmi

X020833

Vysoko kvalitné výživové zloženie vyvinuté špeciálne pre mužov


Muži a ženy majú rozdielne výživové potreby. Na naplnenie výživových potrieb mužov je dôležitá kombinácia odborných znalostí a starostlivosti. Oba tieto faktory tvoria základnú filozofiu prípravku Centrum pre mužov. Zloženie prípravku Centrum pre mužov bolo špeciálne vyvinuté a vyvážené tak, aby spĺňalo výživové potreby mužov.

Vitamíny B (B1, B2, B6, B12) a magnézium prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Výživový doplnok s vysokým obsahom vitamínu D (200% referenčnej výživovej hodnoty) a s vitamínom C, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vápnik a magnézium prispievajú k normálnemu fungovaniu svalov.

Vysoko kvalitné výživové zloženie vyvinuté špeciálne pre mužov

  • špeciálne vyvážené zloženie vytvorené na podporu výživy muža
  • vysoko kvalitná výživová podpora
  • vylepšené zloženie s vyšším obsahom vitamínu D - 400 IU (medzinárodných jednotiek) v dennej dávke (v porovnaní s predchádzajúcim zložením Centrum pre mužov) - vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu ak udržaniu normálneho stavu kostí
  • pre vaše zdravé svaly – multivitamín Centrum pre mužov obsahuje prispôsobené množstvo vápnika, vitamínu D a horčíka, ktoré prispievajú k normálnej činnosti svalov
  • pre správnu činnosť Vášho srdca – obsahuje vitamín B, ktorý prispieva k normálnej činnosti srdca
  • doplnok stravy, ktorý vhodným spôsobom stravu obohacuje o základné, vysoko kvalitné vitamíny a minerály

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok k Vašej strave užívajte 1 tabletu denne a zapite ju dostatočným množstvom vody. V prípade potreby môžete tabletu rozpoliť. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Prípravok Centrum pre mužov je bez cukru a je vhodný pre osoby s neznášanlivosťou lepku. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Filozofia značky Centrum

Zameranie na zdravú výživu už desiatky rokov

Doplnky stravy Centrum pre Vaše každodenné celkové zdravie a pohodu. Hlavnými prednosťami, ktoré pri vývoji každého prípravku Centrum uplatňujeme, sú odborné znalosti, vytrvalosť a vysoká precíznosť.

Motivácia nášho zakladateľa doktora Ellenbogena poskytnúť ľuďom tú najlepšiu výživovú podporu je aj naďalej stredobodom celej značky Centrum. Od vytvorenia prvého prípravku Centrum od A až po Železo sme na základe vedeckých poznatkov o výžive a strave vytvorili už celý rad ďalších prípravkov, ktoré obsahujú starostlivo vybrané vitamíny, minerály a stopové prvky, a prispievajú tak k splneniu základných výživových potrieb nášho tela. Vždy uplatňujeme a spĺňame tie najvyššie kvalitatívne normy. Vďaka starostlivo vybraným a vysoko kvalitným vitamínom, minerálom a stopovým prvkom je Centrum dôveryhodnou značkou: doplnenie výživy Vašej každodennej stravy dnes aj v budúcnosti.

Zloženie bolo starostlivo vytvorené

Aby bolo zloženie ideálne, musí každá zložka spĺňať prísne kvalitatívne normy a prejsť dôkladným hodnotením a výberom tak, aby výsledok naplnil naše najväčšie očakávania. Dokonalá rovnováha je základom zloženia všetkých prípravkov Centrum. Naši odborníci pri hodnotení zvažujú najnovšie vedecké poznatky a starostlivo vyberajú zodpovedajúce živiny (vitamíny, minerály a stopové prvky), ktoré sú pre danú oblasť potrebné. Starostlivo vyberajú a kombinujú až 29 základných živín tak, aby vytvorili optimálne zloženie.

Upozornenie

Doplnky stravy. Prípravok nie je určený pre deti. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Zloženie

Vitamín A (25 % ako betakarotén) 800 µg (100 % RHP), vitamín E (α-TE) 24 mg (200 % RHP), vitamín C 80 mg (100 % RHP), vitamín K 30 µg (40 % RHP) , vitamín B1 1,8 mg (164 % RHP), vitamín B2 2,1 mg (150 % RHP), vitamín B6 2,1 mg (150 % RHP), vitamín B12 3 µg (120 % RHP), vitamín D 10 µg (200 % RHP), biotín 62,5 µg (125 % RHP), kyselina listová 200 µg (100 % RHP), niacín 20 mg (125 % RHP), kyselina pantotenová 7,5 mg (125 % RHP), vápnik 200 mg (25 % RHP), fosfor 105 mg (15 % RHP), horčík 120 mg (32 % RHP), jód 100 µg (67 % RHP), meď 500 µg (50 % RHP), mangán 2 mg (100 % RHP), chróm 40 µg (100 % RHP), molybdén 50 µg (100 % RHP), selén 30 µg (55 % RHP), zinok 5 mg (50 % RHP), železo 3,75 mg (27 % RHP) v jednej tablete.
Hydrogénfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, uhličitan vápenatý, celulóza, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, vitamín C (kyselina L-askorbová), modifikovaný škrob, nikotínamid, vitamín E (DL-alfa- ypropylmetylcelulóza, polydextróza, D olej, síran meďnatý, sacharóza, vitamín A (retinyl-acetát), glukózový sirup, kyselina listová (pteroylmonoglutamová), chlorid chromitý, molybdénan sodný, jodid draselný, selenan sodný, biotín (D-biotín), butyl , vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (cyanokobalamín), indigotín.

* RHP referenčná hodnota príjmu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.