Centrum od A až po Železo, 100 tabliet

1x100 tbl, multivitamín pre dospelých s vitamínmi a minerálmi

Značka: CENTRUM

Centrum AZ multivitamín pre dospelých. Obsahuje vitamíny na podporu imunity, energie a zdravia kože. Bez lepku a cukru.

30,79
Doprava zadarmo

O produkte: Centrum od A až po Železo, 100 tabliet 1x100 tbl, multivitamín pre dospelých s vitamínmi a minerálmi

X020829

Vysoko kvalitné vitamíny, minerály a stopové prvky pre Vaše výživové potreby

Naše telo ich potrebuje každý deň, ale nie je schopné si niektoré vytvoriť v dostatočnom množstve alebo niektoré vôbec. Z tohto dôvodu naši odborníci vyvinuli zloženie prípravku Centrum od A až po Železo, aby Vám prinášalo nevyhnutné vitamíny, minerály a stopové prvky: jednoducho, kdekoľvek a kedykoľvek ich potrebujete.

Vitamíny B (B1, B2, B6, B12) a magnézium prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Obsahuje 100 % referenčnej výživovej hodnoty vitamínu D a 125 % referenčnej výživovej hodnoty vitamínu C, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín C, vitamín E, zinok a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Centrum od A po Železo

  • Centrum od A až po Železo obsahuje kompletné a vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a stopových prvkov
  • obsahuje prispôsobené množstvo vitamínov B (B1, B2, B6, B12), mangánu a horčíka, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu
  • taktiež obsahuje prispôsobené množstvo vitamínov A, C a D, medi, selénu a zinku, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, a teda podporujú Váš imunitný systém
  • pre zdravie Vašej kože - Centrum od A až po Železo obsahuje kombináciu vitamínu A, zinku, niacínu a biotínu, ktorá prispieva k udržaniu normálneho stavu Vašej pokožky, a tiež vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože
  • pre zdravie Vašich očí – kľúčové živiny vitamín A, vitamín B2 a zinok obsiahnuté v multivitamíne Centrum od A až po Železo prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku
  • ochrana pred oxidatívnym stresom - prispôsobené množstvo antioxidantov (napr. vitamíny C a E, zinok, selén) prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
    doplnok stravy, ktorý obohacuje stravu o vysoko kvalitné vitamíny, minerály a stopové prvky

Odporúčané dávkovanie

Ako doplnok k Vašej strave užívajte 1 tabletu denne a zapite ju dostatočným množstvom vody. V prípade potreby môžete tabletu rozpoliť. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Prípravok Centrum od A až po Železo je bez cukru a je vhodný pre osoby s neznášanlivosťou lepku. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Filozofia značky Centrum

Zameranie na zdravú výživu už desiatky rokov
Doplnky stravy Centrum pre Vaše každodenné celkové zdravie a pohodu. Hlavnými prednosťami, ktoré pri vývoji každého prípravku Centrum uplatňujeme, sú odborné znalosti, vytrvalosť a vysoká precíznosť.

Motivácia nášho zakladateľa doktora Ellenbogena – poskytnúť ľuďom tú najlepšiu výživovú podporu – je aj naďalej stredobodom celej značky Centrum. Od vytvorenia prvého prípravku Centrum od A až po Železo sme na základe vedeckých poznatkov o výžive a strave vytvorili už celý rad ďalších prípravkov, ktoré obsahujú starostlivo vybrané vitamíny, minerály a stopové prvky, a prispievajú tak k splneniu základných výživových potrieb nášho tela. Vždy uplatňujeme a spĺňame tie najvyššie kvalitatívne normy. Vďaka starostlivo vybraným a vysoko kvalitným vitamínom, minerálom a stopovým prvkom je Centrum dôveryhodnou značkou: doplnenie výživy Vašej každodennej stravy – dnes aj v budúcnosti.

Zloženie bolo starostlivo vytvorené

Aby bolo zloženie ideálne, musí každá zložka spĺňať prísne kvalitatívne normy a prejsť dôkladným hodnotením a výberom tak, aby výsledok naplnil naše najväčšie očakávania. Dokonalá rovnováha je základom zloženia všetkých prípravkov Centrum. Naši odborníci pri hodnotení zvažujú najnovšie vedecké poznatky a starostlivo vyberajú zodpovedajúce živiny (vitamíny, minerály a stopové prvky), ktoré sú pre danú oblasť potrebné. Starostlivo vyberajú a kombinujú až 29 základných živín tak, aby vytvorili optimálne zloženie.

Upozornenie

Doplnky stravy. 1 tableta denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Zloženie

Vitamín A 800 µg (25% ako beta-karotén) (100 % RHP), vitamín E 15 mg (125 % RHP), vitamín C 100 mg (125 % RHP), vitamín K 30 µg (40 % RHP), vitamín B1 1,4 mg (127 % RHP), vitamín B2 1,75 mg (125 % RHP), vitamín B6 2 mg (143 % RHP), vitamín B12 2,5 µg (100 % RHP), vitamín D 5 µg (100 % RHP), biotín 62,5 µg (125 % RHP), kyselina listová 200 µg (100 % RHP), niacín 20 mg (125 % RHP), kyselina pantoténová 7,5 mg (125 % RHP), vápnik 162 mg ( 20 % RHP), fosfor 125 mg (18 % RHP), horčík 100 mg (27 % RHP), jód 100 µg (67 % RHP), meď 500 µg (50 % RHP), mangán 2 mg (100 % RHP), chróm 40 µg (100 % RHP), molybdén 50 µg (100 % RHP), selén 30 µg (55 % RHP), zinok 5 mg (50 % RHP), železo 5 mg (36 % RHP) v jednej tablete.
oxid zinočnatý, síran mangánatý, vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), vitamín B1 (tiamín-mononitrát), vitamín B2 (riboflavín), betakarotén, síran meďnatý, vitamín A (retinyl-acetát), E570,33 škrob, laktóza (z mlieka), kyselina listová, chlorid chromitý, molybdénan sodný, jodid draselný, E551, selénan sodný, biotín, vitamín K (fytomenadion), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12, E117

RHP referenčná hodnota príjmu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.