Canpol Babies Netečúci hrnček Toys 250 ml

1×1 ks, hrnček

Značka: CANPOL

Hrnček je jedným z hrnčekov Haberman kolekcie Canpol babies. Dodáva sa s netečúcim náustkom, ktorý umožňuje dieťaťu piť samostatne bez rozlievania.

3,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Canpol Babies Netečúci hrnček Toys 250 ml 1×1 ks, hrnček

X30595 ADC

Hlavný popis produktu

Hrnček je jedným z hrnčekov Haberman kolekcie Canpol babies. Dodáva sa s netečúcim náustkom, ktorý umožňuje dieťaťu piť samostatne bez rozlievania. Dostupný v 3 jasných farbách.

  • netečúci náustok pomáha dieťaťu piť samostatne a zabraňuje rozliatiu,
  • vrchnák chráni náustok od zašpinenia,
  • pohodlné široké rukoväte uľahčujú uchopenie a držanie hrnčeka v malých rukách,
  • tvarované široké dno zaisťuje vysokú stabilitu hrnčeka,
  • jednoduchá konštrukcia napomáha udržiavať hrnček v čistote.

Poznámka: Na stránke ilustračné foto rôznych farieb.

Spôsob použitia

Udržujte pohár v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte všetky diely v teplej vode s jemným čistiacim prostriedkom a dôkladne opláchnite teplou vodou. Nikdy nevarte. Pri umývaní nepoužívajte ostré alebo drsné materiály. Výrobok je možné umývať v hornej časti umývačky riadu, ale môže dôjsť k strate farby na jeho častiach. Vždy sa uistite, že náustok a ventil boli dôkladne vyčistené (náustok môže byť čistený iba vhodnou kefkou na cumlíky). Nevtláčajte žiadne predmety do otvoru vo ventile, pretože ho môžete poškodiť. Pohár nie je určený na podávanie horúcich a sýtených kvapalín. Husté tekutiny (napr. ovocná šťava) môžu upchať náustok. Výrobok je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre (max príkon 500W), ale je potrebné odstrániť kryt. Zohrievanú tekutinu vždy miešajte, aby sa teplota rovnomerne rozdelila. Nerovnomerné zohriatie obsahu môže spôsobiť popáleniny! 

Upozornenie! Vždy používajte výrobok pod dohľadom dospelej osoby. Starostlivo skontrolujte pred každým použitím. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu jedla. Dlhodobé satie tekutín môže spôsobovať vznik zubného kazu. Tento výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.