BRIGHT STARTS Chodítko 4v1 Ford Bronco Area 51 6m+, 12 kg

1×1 ks, chodítko pre deti

Tešíte sa na prvé krôčiky svojho dieťaťa alebo už máte doma skúseného chodca? Alebo dokonca oboje? S chodítkom Ford si užijete veľa rodinnej zábavy pri zvládaní krokov vášho dieťaťa v každej fáze

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

148,99
Ušetríte 11%

Pôvodná cena:  166,59 €  ·  zľava 17,60 €

Najnižšia cena pred zľavou: 127.39 €

Doprava zadarmo

O produkte: BRIGHT STARTS Chodítko 4v1 Ford Bronco Area 51 6m+, 12 kg 1×1 ks, chodítko pre deti

X016668

Hlavný popis produktu

Tešíte sa na prvé krôčiky svojho dieťaťa alebo už máte doma skúseného chodca? Alebo dokonca oboje? S chodítkom Ford si užijete veľa rodinnej zábavy pri zvládaní krokov vášho dieťaťa v každej fáze.
Chodítko Ford Bronco Area-51 4v1 je jedinečné vďaka štyrom spôsobom používania alebo hrania. Tieto rôzne režimy umožňujú chodítku rásť spolu s vaším dieťaťom a pomáhajú mu zvládnuť chôdzu v každej fáze. S týmto jedinečným chodítkom sa môžu hrať a rozvíjať svoje schopnosti dve deti súčasne.
Jedno dieťa sa môže hrať v základnom režime "ride in", ktorý podporuje hrubú motoriku, a pokročilejší chodci môžu používať režim "push and walk". Ak chcete používať režim tlačenie a chôdza, jednoducho zdvihnite opierku chrbta a tlačte do základného chodítka a von z neho. Vysoké operadlo poskytuje dieťaťu oporu a pohodlie a zároveň stabilizuje jeho držanie tela a precvičuje motorické a úchopové zručnosti.
Nielenže vzhľad štýlového autíčka vaše deti ohromí, ale nápaditá hra s originálnymi elektronickými zvukmi autíčka, svetlami, riadením a volantom, ktoré deti milujú, umožňuje deťom naučiť sa viac zručností prostredníctvom hry. Odnímateľnú podložku pod volant so zvukovými a svetelnými efektmi možno použiť aj na hranie na podlahe alebo na cestách.
Konštrukcia chodítka umožňuje jeho jednoduché skladanie, uskladnenie a dokonca aj prenášanie. Ani jeho údržba nie je náročná, sedacia časť sa dá ľahko vybrať a vložiť do práčky a ostatné časti sa dajú ľahko utrieť. Bezpečnosť zvyšujú gumené kolesá s brzdami a pevný rám. Možnosť nastavenia rámu chodítka do troch výškových polôh zabezpečuje správny vývoj dieťaťa tým, že udržiava jeho nohy v ideálnej polohe.
Vlastnosti:
- 4 režimy hry (štýlová jazda v aute, režim tlačenie a chôdza a oba režimy súčasne, samostatná hra s odnímateľným počítadlom). - Vďaka rôznym režimom chodítko rastie spolu s vaším dieťaťom. - Tento model sa dodáva v štýlovom čiernom vyhotovení. - Ak chcete používať režim tlačenie a chôdza, jednoducho zdvihnite opierku a vysuňte vozík zo základne chodítka. - Vysoké operadlo poskytuje dieťaťu oporu a pohodlie. - Nápaditá hra s originálnymi zvukovými tlačidlami, svetlom a volantom. - Odnímateľný volant sa dá použiť aj na hranie na podlahe alebo na cestách. - Ľahko sa skladá, skladuje a prenáša. - Sedadlo možno ľahko vybrať a vložiť do práčky. - Rám nôh možno nastaviť do troch rôznych výškových polôh. - Chodítko je vhodné pre deti vo veku od 6 m do 12 kg. - Vyžaduje 3 batérie AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Rozmery výrobku: 65 cm x 75 cm x 48 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.